reklama

/>

I ty możesz zostać zawodnikiem CRACOVII w Skroniowie

Grono młodych, zdolnych piłkarzy LZS „ZRYW” Skroniów wkrótce się powiększy. Podpisana została umowa partnerska z COMARCH CRACOWIA o szkoleniu dzieci i młodzieży.

26 maja, na stadionie sportowym LZS „ZRYW” Skroniów w Skroniowie rozpoczyna swoją działalność Akademia Mistrzów CRACOVIA. Podpisano umowę, dzięki której dzieci z gminy Jędrzejów będą mogły szlifować swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych trenerów CRAKOVII.

- Jeśli w przyszłości nasi zawodnicy będą mieli okazję reprezentować barwy CRAKOVII, będę niezmiernie szczęśliwy. Mamy nadzieję, że będzie to owocna współpraca, a wiedza i doświadczenie szkoleniowców pozwolą osiągać naszej młodzieży wiele sukcesów – mówił po podpisaniu umowy Paweł Nawrot, Prezes Zarządu LZS „ZRYW”.

26 maja, o godz. 11:00, na stadionie sportowym LZS „ZRYW” Skroniów w Skroniowie odbędzie się oficjalne otwarcie i trening pokazowy młodzieży z Akademii Mistrzów CRAKOVIA.

- Nawiązując do wspaniałej tradycji szkolenia młodzieży Cracovii, zachęcamy do udziału w projekcie Akademia Mistrzów, w którym dzieci będą nie tylko pracować nad umiejętnościami, ale również uczyć się pracowitości, dyscypliny, tolerancji, wyrozumiałości i szacunku dla przeciwnika – przyznaje Paweł Nawrot i zaprasza dzieci wraz z rodzicami do uczestnictwa w wydarzeniu.

- Zabierzcie stroje sportowe i rozpocznijmy razem wielką przygodę – dodaje Nawrot.

Poprzez program szkoleniowy akademii oparty na najlepszych europejskich wzorcach, udział w rozgrywkach, turniejach, i imprezach sportowych, propagowaniu wśród swoich podopiecznych zasady „fair play” Akademii Mistrzów CRAKOVIA przygotuje podopiecznych do dalszej drogi w ich piłkarskiej przygodzie.
Źródło: Zarząd LZS „ZRYW” Skroniów

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •