reklama

reklama

/>

Jędrzejów świętuje. Koncerty, parada motocykli i atrakcje dla najmłodszych

Jędrzejów świętuje. Koncerty, parada motocykli i atrakcje dla najmłodszych

Dużo muzyki i tańca oraz parada motocykli i aut zabytkowych. Tak w skrócie przebiegały obchody Dni Jędrzejowa. W sobotę na scenie przy Centrum Kultury zaprezentowało się kilkuset młodych artystów. Podczas festynu rodzinnego nie zabrakło też dobrego jedzenia, a najmłodsi mogli skorzystać z atrakcji w strefie zabaw. Wielkie świętowanie trwało do niedzieli.


Było flamenco i opowieść o państwie środka. Kilkuset młodych artystów zaprezentowało swoje talenty podczas Festynu Rodzinnego zorganizowanego w ramach Dni Jędrzejowa. Na scenie przy Centrum Kultury wystąpili uczniowie jędrzejowskich szkół, przedszkolaki, zespoły taneczne oraz wokaliści. To podsumowanie ich całorocznej pracy.

Sobota była trzecim dniem wielkiego świętowania. Obchody Dni Jędrzejowa rozpoczęły się już 6 czerwca od przeglądu przedszkolnych programów artystycznych, a piątek upłynął koncertowo. Jednak nie tylko muzyka i taniec królowały podczas święta miasta i sobotniego festynu rodzinnego przy Centrum Kultury w Jędrzejowie. Wiele działo się też poza sceną. Była strefa zabaw, kiermasz i malowanie twarzy, a na straganach sporo smakołyków. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich serwowały wykwintne słodkości: szarlotki, ciasta z kremem i truskawkami. Ponoć te, nie mogą zaszkodzić na figurę. Były też inne specjały. Parowańce to popisowe danie.

Ryk silników, wiatr we włosach i poczucie wolności. Festyn Rodzinny uatrakcyjniła parada motocykli. Pojawiły się maszyny o różnych pojemnościach silników i w różnym wieku. Wydarzenie przygotowane m.in. przez kluby motocyklowe Road Runners i Vidmo Jędrzejów, odbyło się po raz dziewiąty.

Wieczorem na scenie zaprezentowali się DJ Mike F i DEV J, a na zakończenie imprezy wystąpiła "Kapela Górole". Wielkie świętowanie w Jędrzejowie trwało do niedzieli. Finałem obchodów był koncert „Z Tobą chce oglądać świat” w amfiteatrze przy Centrum Kultury, na którym rozbrzmiewały przeboje Zbigniewa Wodeckiego.

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •