reklama

reklama

/>

Złote Gryfy 2019 r. rozdane

Złote Gryfy 2019 r. rozdane

Gala wręczenia Złotych Gryfów Powiatu Jędrzejowskiego jak zwykle odbyła się w Centrum Kultury. Decyzją Kapituły Honorowej nagrody zostały przyznane w 5 kategoriach. Statuetkę Złotego Gryfa Powiatu Jędrzejowskiego otrzymało 10 laureatów.

Gala została przygotowana przez Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie z wielką pieczołowitością. W kategorii  Działalność samorządowa i administracja publiczna statuetkę Złotego Gryfa otrzymał  Ośrodek Pomocy Społecznej Miasta i Gminy w Jędrzejowie. Nagrodę odbiera Grażyna Chabior, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Miasta i Gminy Jędrzejów. W kategorii Lokalny rozwój gospodarczy nagroda trafiła do Fabryki Zacisków Hamulcowych w Mieronicach, do Firmy Produkcji Palet "PALKO" oraz do Firma R&M Alufasady.

W kategorii Działalność pożytku publicznego i integracja społeczności lokalnej nagroda przypadła Stowarzyszeniu Rozwoju Mieronic „Idziemy w przyszłość”.
W tej samej kategorii Działalność pożytku publicznego i integracja społeczności lokalnej statuetka powędrowała także do Ogniska Wychowawczego Caritas imienia błogosławionego Edmunda Bojanowskiego w Jędrzejowie.

Zakład Usługowo-Handlowy TOMBET to laureat Złotego Gryfu w kategorii Ochrona środowiska, rozwój turystycznego wykorzystania walorów powiatu. W tej samej kategorii wyróżniony został także Jędrzejowski Klub Kolarski.
 W kategorii Edukacja i kultura, pielęgnowanie tradycji kulturowych i historycznych statuetkę otrzymała kapela Jędrusie oraz Stefan Wyczyński z Lubczy.

Marek Bogusławski członek zarządu województwa świętokrzyskiego przeczytał list od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
W imieniu wojewody świętokrzyskiego Zbigniewa Kioniusza głos zabrał Tomasz Puchrowicz członek zarządu powiatu jędrzejowskiego.

Nagrodę specjalną wręczono także Jagodzie Chowaniec – młodej wokalistce z Miąsowej w gminie Sobków, która wygrała odcinek „Szansy na sukces” .  Jagoda otrzymała  nagrodę w wysokości 1000 złotych.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •