reklama

reklama

/>

Jędrzejowska „Strzała” świętowała

Jędrzejowska „Strzała” świętowała

Zawodnicy Olimpiad Specjalnych jędrzejowskiej „Strzały” spotkali się na gal, podczas której zostali wybrani najlepsi sportowcy ubiegłego roku. Konkurencja była spora.

To swoiste podsumowania dokonań sportowych podopiecznych jędrzejowskiej „Strzały” zrzeszonych przy Warsztacie Terapii Zajęciowej.
Nominacji w obu kategoriach nie zabrakło. Konkurencja była bardzo mocna.

Wszyscy ludzie związani z WTZ w Jędrzejowie na galę czekali z ogromnym utęsknieniem.
Ciepłych słów sportowcom nie szczędził starosta jędrzejowski.

W kategorii żeńskiej „Sportowcem Roku 2019 Klubu Strzała” została Iwona Samek, a w  kategorii męskiej Mariusz Baran.
Pełną listę nominowanych podajemy poniżej

NOMINOWANI ZŁOCI MEDALIŚCI DO TYTUŁU                                                                                         SPORTOWIEC ROKU 2019  KLUBU „STRZAŁA”
1. Paweł Gredka –  złoty medal w narciarstwie alpejskim ( Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Bałtowie ) , złoty medal drużynowo      ( Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S.  w  Starachowicach), złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie)
2. Sylwester Rozenberg - złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie)
3. Marcin Gilewski – złoty medal  w narciarstwie alpejskim ( Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Mityng Narciarstwa Zjazdowego O.S. w Bałtowie ), złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie)
4. Marcin Król  złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie) , złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S.  w  Starachowicach), złoty medal (Świętokrzyski Turniej Badmintona O.S. w Suchedniowie)
5. Dominik Błaszkiewicz- złoty medal drużynowo  (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)

6. Tomasz Mróz - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)
7. Jarosław Tekiel - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)
8. Michał Tambor - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach), złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie)
9. Marcin Miksztal - złoty medal – bieg na rakietach śnieżnych (Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska O.S. w Kielcach )
10. Kamil Zapart - złoty medal – bieg na rakietach śnieżnych (Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska O.S. w Kielcach )

11. Eliza Rędzi - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach), 2 złote medale w lekkiej atletyce (Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny O.S. w Sandomierzu) , złoty medal (Świętokrzyski  Mityng w Biegach Przełajowych Ostrowiec Św.)
12. Iwona Samek - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach),  złoty medal w lekkiej atletyce (Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny O.S. w Sandomierzu), złoty medal (Świętokrzyski Turniej Badmintona O.S. w Suchedniowie), złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie) ,złoty medal (Świętokrzyski Turniej Tenisa Stołowego O.S. w Opatowie)
13. Mariola Woda- - złoty medal (Świętokrzyski Turniej Badmintona O.S. w Suchedniowie)
14.Sylwia Capek  - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)
15. Joanna Janus  - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)

16.Kamila Ranosz - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)
17. Alicja Molęda- złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)
18. Anna Kot- złoty medal ( Świętokrzyski  Mityng w Biegach Przełajowych Ostrowiec Św.), złoty medal w lekkiej atletyce ( Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny O.S. w Sandomierzu)
19. Mariusz Baran - złoty medal ( Świętokrzyski  Mityng w Biegach Przełajowych Ostrowiec Św.), złoty medal w lekkiej atletyce ( Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny O.S. w Sandomierzu)
20. Denis Łazurko - złoty medal w lekkiej atletyce ( Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny O.S. w Sandomierzu),  złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie), złoty medal drużynowo                   ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie)

21. Robert Kucaba - złoty medal  - bieg na rakietach śnieżnych (Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska O.S. w Kielcach )
22. Maksymilian Łabędzki - złoty medal - bieg na rakietach śnieżnych (Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska O.S. w Kielcach )
23. Weronika Koszowska - złoty medal - bieg na rakietach śnieżnych (Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska O.S. w Kielcach ), złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)

24. Mariusz Biały -  złoty medal w narciarstwie alpejskim ( Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Bałtowie )
25 Patryk Molęda - złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach), złoty medal ( Świętokrzyski  Mityng w Biegach Przełajowych Ostrowiec Św.)
26. Paweł Dąbrowski - złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie)
28. Mateusz Świetlik - złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie), złoty medal – drużynowo (Świętokrzyski Turniej  Piłki Nożnej O.S. w Starachowicach)
29. Mariusz Rosół -2 złote medale (XVI Śląski Mityng w Trójboju Siłowym O.S. Miedary 2019), złoty medal drużynowo ( Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego O.S. w Jędrzejowie)

30. Michał Bakalarz – złoty medal ( Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny O.S. w Sandomierzu)
31. Krzysztof Łabuda – złoty medal – ( Świętokrzyski Mityng Pływacki O.S. w Końskich)


Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •