reklama

reklama

/>

Będą ogromne utrudnienia w centrum Jędrzejowa. Rusza budowa ronda (mapy objazdów)

Będą ogromne utrudnienia w centrum Jędrzejowa. Rusza budowa ronda Będą ogromne utrudnienia w centrum Jędrzejowa. Rusza budowa ronda

W najbliższy poniedziałek 29 marca rozpocznie się budowa ronda u zbiegu ulic: 11 Listopada, Parkowej i Dmowskiego w Jędrzejowie. W związku z tym wprowadzone będą istotne zmiany organizacji ruchu.

Planowane zmiany w organizacji ruchu obejmują kilka elementów:zamknięcie ul. Dmowskiego na wysokości skrzyżowania z ul. 11 Listopada – brak możliwości wjazdu i wyjazdu; objazd do dworca PKP i ul. Dmowskiego od strony Zawiercia będzie kierowany ulicami: 11 Listopada, Rynek, Partyzantów, Przypkowskiego i Reymonta.

Objazd do Zawiercia od strony dworca PKP i ul. Przemysłowej będzie kierowany ulicami: Przypkowskiego, Partyzantów, Rynek, 11 Listopada.

Objazd do dworca PKP od strony ul. Małogoskiej będzie kierowany ulicami: Jana Pawła II, Kielecką, Rynek, Partyzantów, Przypkowskiego.

Objazd do Zawiercia od strony ul. Małogoskiej będzie kierowany ulicami: Jana Pawła II, Kielecka, Rynek, 11 Listopada.

Zamknięta będzie ul. Parkowa na wysokości skrzyżowania z ul. 11 Listopada - brak możliwości wjazdu i wyjazdu; objazd do ul. Parkowej będzie kierowany ulicami: 11 Listopada, Rynek, Kielecką, Jana Pawła II, św. Barbary.

Ruch pojazdów na ul. 11 Listopada na odcinku około 350 metrów od ul. Reymonta w kierunku centrum będzie się odbywał wahadłowo, kierowany sygnalizacją świetlną lub sterowany ręcznie; jednocześnie zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy na ul. Reymonta z ograniczeniem tonażu poruszających się tamtędy pojazdów do 3,5 tony (ograniczenie nie będzie dotyczyło komunikacji zbiorowej).

Istniejące na ul. Dmowskiego w obrębie robót przystanki autobusowe zostaną przeniesione w okolice skrzyżowania ulic: Reymonta, Dmowskiego i Okrzei.

Wystąpi również zmiana organizacji ruchu pieszego w obrębie budowy.

Wszystkie objazdy zostaną oznakowane tablicami informacyjnymi. Utrudnienia w ruchu trwać będą do 16 września 2021 r., kiedy planowane jest zakończenie robót.

Źródło: UMiG w Jędrzejowie 

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •