reklama

reklama

/>

reklama

/>

Marzenia się spełniają. Zaśpiewał ze swoim idolem

Marzenia się spełniają. Zaśpiewał ze swoim idolem

Ernest Kozakowski, 40-letni mieszkaniec Jędrzejowa chory na dziecięce porażenie mózgowe nagrał teledysk z Piotrem Liroyem-Marcem. Cała inicjatywa była możliwa dzięki internetowej zbiórce pieniędzy, a Ernest spełnił tym samym swoje wielkie marzenie.

Instytut Kultury Ireneusza Ślusarczyka sfinalizował projekt – spełnienie marzenia Ernesta Kozakowskiego, któremu pomógł nagrać profesjonalny clip z udziałem Piotra „Liroya” Marca. Realizacja marzenia Ernesta została w całości sfinansowana ze zbiórki internetowej! Premiera clipu odbyła się  30 kwietnia, o godzinie 20.00.

Ernest Kozakowski to 40-letni mieszkaniec Jędrzejowa, od urodzenia cierpiący na dziecięce porażenie mózgowe. Jego pasją jest muzyka i śpiew, idolem – Piotr Liroy-Marzec. Od lat marzył, aby z nim
zaśpiewać, nagrać wspólną piosenkę i profesjonalny klip. Nareszcie spełniło się marzenie Ernesta!

- Nagraliśmy kawałek “To jest moje życie” w wykonaniu Ernesta i Liroya – mówi Ireneusz Ślusarczyk, prezes Instytutu Kultury.
Ernestowi i Liroyowi należą się wielkie gratulacje, a my cieszymy się bardzo, że projekt dotarł do finału- powiedział Ireneusz Ślusarczyk

Premierę teledysku poprzedzi konferencja prasowa, podczas której przedstawione zostały szczegóły projektu, jego realizacji oraz osób biorących w nim udział . Zbiórka środków na ten cel trwała w internecie ponad rok.

Instytut Kultury Ireneusza Ślusarczyka jest fundacją, z siedzibą w Jędrzejowie. Celem fundacji jest działalność na rzecz: kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, edukacji, ekologii i ochrony środowiska, a także pomocy znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej osobom fizycznym: artystom i ludziom kultury i sztuki.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •