Małogoska Liga Siatkówki

Małogoska Liga Siatkówki

W sobotę, 22 marca w małogoskim Zespole Szkół Ogólnokształcących odbył się finał kolejnych rozgrywek o puchar burmistrza Miasta i Gminy Małogoszcz. Wśród finalistów znaleźli się między innymi zeszłoroczni laureaci – drużyna Urzędu Miasta. Projekt zakończył cykl zimowych imprez sportowych i prawie w całości sfinansowany był z pieniędzy unijnych.

Za nami kolejny finał cyklicznych rozgrywek o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Małogoszcz. Tegoroczne zmagania przyciągnęły o wiele większą liczbę uczestników, niż miało to miejsce w roku poprzednim.

- Ten turniej cyklicznie już odbywa się od kilku lat u nas w Małogoszczu – mówi Przemysław Spurek, pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Małogoszczu.

Zeszłorocznym zwycięzcą okazała się drużyna Urzędu Miasta, która i w tym roku w finale walczyła o laur zwycięstwa. Tegoroczne rozgrywki utrzymały wysoki poziom, do którego przyzwyczaili nas uczestnicy zawodów.

- W ubiegłym roku zwyciężył zespół miasta i gminy w Małogoszczu, faworytów można tutaj wskazać dwóch, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe – mówi Przemysław Spurek.

Projekt "Małogoska Liga Siatkówki" zakończył cykl zimowych imprez sportowych, poprzedzonych turniejem oldboyów oraz gminnym turniejem piłki nożnej dla młodzieży i dorosłych z terenu gminu Małogoszcz.

- Wszystkie te imprezy stanowiły jeden projekt unijny. O środki wystąpił Miejski Klub Sportowy „Wierna” w Małogoszczu – opowiada Przemysław Spurek.

Turniej w 80% sfinansowany był z pieniędzy unijnych.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •