reklama

 

/>

Forum Biznesu i Przedsiębiorczości w Jędrzejowie skupia inwestorów z regionu świętokrzyskiego

W Centrum Kultury w Jędrzejowie zorganizowano Forum Biznesu i Przedsiębiorczości, zrzeszające przedsiębiorców z powiatu jędrzejowskiego i całego regionu. W panelu dyskusyjnym wzięło udział dziewięciu prelegentów. Za organizację odpowiedzialni byli Świętokrzyska Grupa Mediowa, Politechnika Świętokrzyska oraz burmistrz miasta Jędrzejów - Marcin Piszczek.

Czytaj dalej...

Debata kandydatów na wójta Nagłowic: Elżbieta Frejowska i Jacek Lato

Zapraszamy do obejrzenia debaty wyborczej o fotel wójta Nagłowic. Do debaty doszło w czwartek w studiu TVŚ. Kandydaci odpowiadali na pytania zawarte w trzech rundach. W rundzie ostatniej kandydaci mieli możliwość przedstawienia swojej wizji gminy.
Najwięcej emocji wzbudziła runda, w której Elżbieta Frejowska i Jacek Lato zadawali sobie pytania wzajemnie.

Czytaj dalej...

Debata kandydatów na burmistrza Małogoszcza

W studiu Telewizji Świętokrzyskiej mieli się pojawić Paweł Król i Mariusz Piotrowski. Niestety Paweł Król nie przyjął zaproszenia na debatę, o czym nawet nas nie poinformował oficjalnie. Debaty w dzisiejszych czasach stanowią istotną część demokracji, bo w debacie poznajemy faktyczne przygotowanie kandydata do pełnienia danego urzędu.
Zaproszenie przyjął burmistrz Mariusz Piotrowski.

Czytaj dalej...

Złapany na kradzieży paliwa

W nocy z piątku na sobotę funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie skontrolowali bmw zaparkowane na terenie myjni samochodowej. Wewnątrz pojazdu mundurowi ujawnili kilkanaście pojemników na paliwo, które w sumie mogłyby pomieścić ponad 200 litrów. Dodatkowo okazało się, że 40-latek dokonywał licznych kradzieży paliwa na terenie śląska posługując się przy tym tablicami rejestracyjnymi od innych pojazdów. Nie jest wykluczone, że podjęte czynności przez sędziszowskich mundurowych zapobiegły kolejnej kradzieży.

Czytaj dalej...

Pierwsza klasa dwujęzyczna w SP w Tarnawie rusza od 1 września. Trwa rekrutacja uczniów

W Szkole Podstawowej w Tarnawie w gminie Sędziszów ruszają od 1 września tego roku dwujęzyczne lekcje dla klas pierwszych. Oznacza to, że wszystkie przedmioty będą omawiane i prowadzone w języku angielskim. Do końca kwietnia trwa rekrutacja uczniów do placówki. Dyrektor Szkoły zachęca i zaprasza do zapoznania się z ofertą programową na nadchodzący nowy rok szkolny.

Czytaj dalej...

Marcin Piszczek ponownie burmistrzem Jędrzejowa

Nie było niespodzianki. Marcin Piszczek po raz kolejny został burmistrzem Jędrzejowa. Nie będzie drugiej tury. Zwycięstwo Piszczka jest bezdyskusyjne. Dotychczasowy burmistrz uzyskał doskonały wynik na poziomie 60,92%. Drugi wynik osiągnął Tomasz Puchrowicz (21,19%), a trzeci wynik na poziomie 17,89% osiągnął Michał Toborek.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych