reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

"Złota Rybka" zaprasza na dni otwarte

"Złota Rybka" zaprasza na dni otwarte

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacyjne "Złota Rybka" w Oblęgorze zaprasza na dni otwarte. 6 i 7 marca na przybyłych czekać będzie wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.

- Przygotowaliśmy szereg atrakcji. W piątek zapraszamy szczególnie dzieci, które będą mogły skorzystać z naszej bogatej oferty pedagogicznej, logopedycznej, uczestniczyć w grach i zabawach oddechowych, muzycznych. Dzieci, które mają potrzebę rehabilitacji będą mogły wziąć udział w zajęciach z rehabilitantem, masażystą, obejrzeć, jaki mamy sprzęt. Będzie możliwość spotkania z pieskami, czyli dogoterapia. Dzieci bardzo lubią spotykać się tymi zwierzętami, bawią się z nimi. Jest także hipoterapia, czyli zabawa z końmi. Jeżeli dziecko boi się tego zwierzęcia, to wtedy możemy zaproponować czesanie, pomaganie instruktorce w opiece nad tym zwierzęciem.

W sobotę chcemy zaprezentować dorosłym nasza ofertę, w skład której wchodzi szereg rehabilitacji zarówno neurologicznej i ortopedycznej. Poza tym będzie można skorzystać z porad dietetyka, pielęgniarki, zmierzyć sobie ciśnienie, poziom cukru we krwi, skorzystać z masażu tajskiego, medytacji czy jogi. Mamy naprawdę wspaniałych instruktorów, wspaniałych terapeutów, którzy przybliżą państwu naszą ofertę i mamy nadzieję, że będą państwo z niej korzystać na co dzień – mówi Anna Żmudzińska, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji "Złota Rybka".

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •