reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Victoria Mniów zwycięzcą turnieju o puchar radnego Zbróga

Victoria Mniów zwycięzcą turnieju o puchar radnego Zbróga

Victoria Mniów najlepszą drużyną turnieju piłkarskiego w Zaborowicach. Impreza, która odbyła się pod patronatem radnego sejmiku, Tomasza Zbróga, przyciągnęła kilkanaście drużyn z całego regionu.

W sobotę, już po raz 6., zorganizowano w Zaborowicach turniej piłkarski. Podobnie jak w latach ubiegłych, odbył się on pod patronatem Tomasza Zbróga, radnego sejmiku wojewódzkiego. W zawodach, z roku na rok, bierze udział coraz więcej drużyn.

- Impreza odbywa się odkąd byłem radnym powiatu. W tym roku wzięło w niej udział 16 zespołów. To o cztery więcej niż w ubiegłym - mówi Tomasz Zbróg.

Turniej, choć amatorski, stał na bardzo wysokim poziomie. Żaden z zawodników nie odstawiał nogi. Wielu zagrań nie powstydziliby się nawet najlepsi piłkarze.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez wsparcia wielu partnerów. Organizatorzy, wśród najważniejszych, wymieniają OSP z Zaborowic, Stowarzyszenia Quo Vadis i Wszyscy Razem czy Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

- Moim zdaniem turniej bardzo fajny. Cieszą nas takie inicjatywy, ponieważ spełniają zadania, które mamy zapisane w statucie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - przekonuje Maciej Cender z ŚZPN.

Zwycięzcą turnieju została Victoria Mniów, która pokonała w finale Klub Sportowy Kamienna Wola. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna z Pieradeł. Czwarta lokata przypadła ekipie gospodarzy.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •