reklama

/>

Nagroda Gospodarcza gminy Masłów przyznana

Nagroda Gospodarcza gminy Masłów przyznana

Gospodarstwo Agroturystyczne Radostowa laureatem tegorocznej Nagrody Gospodarczej gminy Masłów. Już po raz trzeci samorząd uhonorował najlepszych przedsiębiorców działających na terenie gminy. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w piątek w Centrum Edukacyjnym Szklany Dom w Ciekotach.

Nagroda Gospodarcza gminy Masłów przyznawana jest przedsiębiorcom, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju społecznego i gospodarczego swojej małej ojczyzny. W tym roku Kapituła Konkursowa pod przewodnictwem Marka Banasika zwycięzcę wybrała jednogłośnie, spośród czterech nominowanych firm.

- Przedsiębiorca ten, był prekursorem turystyki wiejskiej w gminie Masłów - powiedział Marek Banasik, przewodniczący kapituły.

Przedsiębiorcą roku został Leszek Trębacz, właściciel Gospodarstwa Agroturystycznego Radostowa.

- Nie spodziewałem  się tego tym bardziej, że gdy oglądałem filmy pokazujące działalność nominowanych firm, to było co podziwiać – powiedział Leszek Trębacz.

Leszek Trębacz swoje gospodarstwo prowadzi od początku lat 90. ubiegłego wieku, jest ono jednym z najstarszych w regionie świętokrzyskim. W piątkowy wieczór w Centrum Edukacyjnym Szklany Dom w Ciekotach, wręczono również wyróżnienia firmom nominowanym do nagrody gospodarczej w tym roku. Właściciele Hotelu Ameliówka, firmy EKOBOX S.A. i Spapex, również otrzymali pamiątkowe grawertony.

- Dziękuję bardzo firmom, za ich ciężka pracę, za to, że tworzą miejsca pracy i zatrudniają naszych mieszkańców, a poprzez podatki maja wpływ na rozwój naszej gminy i spełnianie oczekiwań jej mieszkańców – powiedział Tomasz Lato, wójt gminy Masłów.

Samorząd gminy Masłów poprzez nagradzanie lokalnych firm, chce  pokazywać przykłady dobrych  praktyk gospodarczych, zachęcać i inspirować potencjalnych przedsiębiorców do zakładania swojej działalności.

- Zwykle najtrudniej jest zostać docenionym przez swoich, tym bardziej ta nagroda jest cenna, bo przyznana przez swoich – podkreślił Krzysztof Słoń, senator PiS.

Zgłoszenia do nagrody miały charakter otwarty. Warunkiem przystąpienia firmy do konkursu było m.in. uznanie klientów, dobra sytuacja finansowa, a także współpraca ze społecznością lokalną. Nagroda gospodarcza gminy Masłów została przyznana po raz trzeci.  

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •