reklama

/>

Świętowali, dbali o zdrowie i pomagali innym. Za nami XX Dni Łagowa

Świętowali, dbali o zdrowie i pomagali innym. Za nami XX Dni Łagowa

Wiele atrakcji czekało na mieszkańców z okazji XX Dni Łagowa. Występy lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, utalentowanej wokalnie i tanecznie młodzieży z terenu gminy to tylko niektóre z nich. Łagowianie nie tylko świętowali, ale również dbali o zdrowie i pomagali innym. Święto miasta połączono z akcją honorowego oddawania krwi.


XX Dni Łagowa odbyły się niedzielę,  była to kolejna okazja do świętowania przywrócenia praw miejskich po niemal 150 latach. Łagowianie nie tylko świętowali, ale również dbali o zdrowie i pomagali innym. XX Dni Łagowa połączono z akcją honorowego oddawania krwi. Przy ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ustawiła się długa kolejka chętnych do rejestracji i podzielenia się z innymi cząstką siebie. Punkt pobrań zorganizowano w Urzędzie Miasta. Na pomoc mieszkańców Łagowa liczy dziesięcioletnia dziewczynka z gminy Bieliny. Na płycie rynku stanął też cytobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, w którym kobiety mogły skorzystać z profilaktycznych badań cytologicznych.
 
Najmłodsi mogli bawić się na darmowych zjeżdżalniach, nie zabrakło też swojskiego jedzenia i regionalnego rękodzieła, na stoiskach prezentowały się lokalne stowarzyszenia. Wiele atrakcji czekało na mieszkańców z okazji XX Dni Łagowa. Występy utalentowanej wokalnie i tanecznie młodzieży, a także lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, to tylko niektóre z nich. Tradycyjnie było coś dla ducha, ale też dla ciała. Zabawa w Łagowie trwała przez cały dzień, gwiazdą wieczoru był zespół Power Play, a święto miasta zakończyła potańcówka z zespołem Jolana.  

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •