reklama

/>

Imieniny Dębu "Bartka", zlot Bartłomiejów i 80-te urodziny SHL-ki

Imieniny Dębu "Bartka", zlot Bartłomiejów i 80-te urodziny SHL-ki

To była wyjątkowa impreza, imieniny Dębu "Bartka", zlot Bartłomiejów i 80-te urodziny kultowej SHL-ki.

W piątek do Zagnańska zjechali miłośnicy starych motocykli, zaprezentowali swoje umiejętności w gymkhanie motocyklowej, czyli dyscyplinie polegającej na precyzyjnym pokonaniu toru sprawnościowego w jak najkrótszym czasie. Zmagania na torze oceniał Ryszard Mikurda, znawca motoryzacji i autor książki „SHL-ką przez Gołoborze”. Wyłoniono też zwycięzców  w fotokonkursie retro na oryginalne zdjęcie z SHL-ką w roli głównej. Pierwsze miejsce zajął Łukasz Piasecki, drugie Wiesława Barucha, a trzecie – Grzegorz Łyżwa, natomiast wyróżnienie trafiło do Krystiana Witeckiego. Zdjęcia można było zobaczyć podczas imprezy, a w późniejszym terminie wystawa zawędruje do Gminnej Biblioteki Publicznej w Samsonowie.

Imieniny Dębu "Bartka" były okazją do powołania Loży Bartłomiejów, jej rolą będzie promocja sławnego dębu i działalność na rzecz powołania centrum turystycznego w Zagnańsku.  Inicjatorem tej idei jest Bartłomiej Kowalewski – miłośnik przyrody, podróżnik i entuzjasta zabytkowych pojazdów.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, każdy znalazł coś dla siebie. Podczas sportowej familiady, można było spróbować swoich sił w przeciąganiu liny czy w grze w kręgle. Nie zabrakło też konkursów z nagrodami. Na scenie wystąpili uzdolnieni wokaliści, a panie z Klubu Modnej Babeczki zaprezentowały się w pokazie mody.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •