reklama

/>

Prace modernizacyjne na stadionie piłkarskim są już na finiszu

Prace modernizacyjne na stadionie piłkarskim są już na finiszu

Sztuczna nawierzchnia boiska, zadaszone trybuny, oświetlenie i monitoring. Po wielu latach starań mieszkańcy i zawodnicy z Łagowa wreszcie doczekają się nowego stadionu. Inwestycja jest już na finiszu. Władze gminy i kibice liczą, że lepsze warunki do treningu, przyniosą też lepsze wyniki sportowe.

To będzie jeden z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich w powiecie kieleckim, na miarę XXI wieku – twierdzą władze gminy Łagów. Prace modernizacyjne są już na finiszu. Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią wreszcie spełni wymogi rozgrywek.

- Obiekt jest wysokiej klasy będzie służyć piłkarzom ŁKS-u, który gra w czwartej lidze, ale także uczniom i wszystkim mieszkańcom – mówi Zbigniew Meducki, zastępca burmistrza Łagowa.

Boisko jest już gotowe, oprócz niego powstały zadaszone trybuny, niebawem zamontowane zostaną tablice świetlne i monitoring. Obiekt ma być oddany do użytku do końca roku. Trwają jeszcze prace wykończeniowe wokół obiektu. Kibice, a także władze gminy liczą, że lepsze warunki do treningu, przyniosą też lepsze wyniki sportowe.

- To przyczyni się na pewno do rozwoju techniki piłkarskiej, bo dobre boisko to dobre przygotowanie i rozwój młodego piłkarza – podkreśla Zbigniew Meducki, zastępca burmistrza Łagowa.

Modernizacja stadionu piłkarskiego przy Zespole Szkół w Łagowie kosztowała 3 miliony 400 tysięcy złotych, z czego milion 800 tysięcy złotych pochodzi z Unii Europejskiej.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •