reklama

/>

Nagroda Gospodarcza Gminy Masłów przyznana

Nagroda Gospodarcza Gminy Masłów przyznana

Wybór nie mógł być prosty bo każdy z nominowanych bez wątpienia zasłużył się swojej małej ojczyźnie. W piątek w Ciekotach już po raz czwarty przyznano Nagrodę Gospodarczą Gminy Masłów.

Nagroda Gospodarcza Gminy Masłów 2019 została przyznana. W piątek w Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach po raz czwarty odbyła się gala, podczas której zaprezentowano trzech nominowanych w konkursie. 

Tegorocznym laureatem plebiscytu został Łukasz Porębski prezes firmy Samrelaks Mąchocice przedstawiciela Hotelu Przedwiośnie.
Hotel Przedwiośnie jest najwyżej położonym obiektem noclegowym mieszczącym się w Mąchocicach Kapitulnych. Zatrudnia 21 osób. Należy do Polskiej Izby Hotelarskiej i Regionalnej Organizacji Turystycznej. Funkcjonuje już od 18 lat. W ofercie jest basen, kort tenisowy i boisko.
W tradycji konkursu jest przyznanie nagrody specjalnej dla Indywidualności Gospodarczej, którą tym razem wręczono firmie Ergo Krzysztofa Zawady.

Firma Ergo działa w Domaszowicach i zajmuje się produkcją odzieży. Zakład sprzedaje swoje produkty do Włoch, Szkocji, Niemiec, czy Rumunii. To właśnie w szwalni Krzysztofa Zawady uszyto stroje dla reprezentacji Włoch na Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Teraz produkuje się tam m.in. dla Armaniego i Diora.

Roman Kołomański prowadzący Zakład Stolarski w Ciekotach, jako trzeci z nominowanych otrzymał od kapituły wyróżnienie. Pan Roman miał swój znaczący wkład w renowację mebli stanowiących wyposażenie Dworku Stefana Żeromskiego w Ciekotach.

Nagroda Gospodarcza gminy Masłów przyznawana jest przedsiębiorcom, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju społecznego i gospodarczego swojej małej ojczyzny.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •