Logo
Wydrukuj tę stronę

Rodzinna zabawa na pikniku w Brzezinkach

Rodzinna zabawa na pikniku w Brzezinkach

Występy artystyczne, regionalne przysmaki, a także gry i zabawy dla dzieci. W Brzezinkach po raz kolejny odbył się wakacyjny Piknik Rodzinny. Organizatorami wydarzenia było Koło Gospodyń Wiejskich „Brzezinianki” we współpracy z gminą Masłów.

Rodzinna zabawa na pikniku w Brzezinkach. Podobnie jak dwa lata zorganizowano go w okresie wakacyjnym. Do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia, mieszkańców gminy Masłów zaprosiło Koło Gospodyń Wiejskich „Brzezinianki”.

Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Przed publicznością wystąpiła grupa country „Andrzej i Przyjaciele”. Na scenie zaprezentowały się też zespoły folklorystyczne m.in. KGW „Lubrzanki” i KGW „Brzezinianki”.

Największym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się dmuchany plac zabaw i konkursy z nagrodami. Dodatkowo mogli oni zwiedzić wóz strażacki i policyjny, przy czym poznać bliżej pracę służb mundurowych. Wydarzenie zorganizowano we współpracy z Radą Sołecką Brzezinek.

Dal wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek, składający się z potraw regionalnych. O smakołyki zadbały główne inicjatorki imprezy. Druhowie z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej częstowali kiełbaskami z rusztu. Piknik wspierały także Wodociągi Kieleckie.

Jak podkreślał wójt gminy Masłów, Tomasz Lato, to kultywowanie tradycji, integracja społeczności lokalnej i dobra okazja do wspólnego działania.

Na zakończenie zaplanowano dyskotekę pod gwiazdami.

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.