reklama

reklama

/>

Dzień Nauczyciela w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach

Dzień Nauczyciela w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach

To był przede wszystkim czas podziękowań, wspomnień i wyróżnień – w piątek w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach świętowano Dzień Nauczyciela. W tym dniu uroczyście pożegnano też wieloletnią dyrektorkę placówki Krystynę Nowakowską, która odeszła na emeryturę.

W piątek w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach uczczono Dzień Nauczyciela. Tomasz Lato, wójt Gminy Masłów, na dziesięć dni przed oficjalnym świętem edukacji narodowej dziękował dyrektorom i nauczycielom za trudny rok pracy.

W wystąpieniu Tomasza Lato, nie zabrakło też podziękowań dla tych, którzy wraz z wójtem rozpoczynali karierę pedagogiczną ponad trzydzieści lat temu. W trakcie uroczystości na sali byli także uczniowie włodarza, którzy teraz zasilają grono nauczycielskie gminnych szkół.


Wójt dziękował też pracownikom obsługi szkół: - Woźnym, konserwatorom, kucharkom, intendentom, za to, że od lat wspiera zespół który wspiera wychowanie młodzieży – tłumaczył Tomasz Lato.

„Dzień Nauczyciela” w gminie Masłów był też okazją do nagrodzenia nauczycieli za ich osiągnięcia, trud i zaangażowania w pracę.

W piątek podziękowano też za wieloletnią pracę dyrektorce Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” - Krystynie Nowakowskiej, która odeszła na emeryturę.


W trakcie uroczystości uczczono też pamięć pedagogów i pracowników szkół, którzy w mijającym roku odeszli do wieczności.

 

 

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •