reklama

reklama

/>

Jak powstaje pasta do zębów dla słonia?

Jak powstaje pasta do zębów dla słonia?

Wybuchy wulkanów, mega piany i dymiące misy – między innymi takie atrakcje czekały na dzieci w Szklanym Domu w Ciekotach. Eksperymenty z Szalonym Profesorkiem były główną, ale nie jedyną atrakcją sobotniej, karnawałowej zabawy.

Dla najmłodszych mieszkańców gminy Masłów, Centrum Edukacji i Kultury w Ciekotach przygotowało nie lada gratkę. W sobotę, 8 lutego dzieci uczestniczyły w zabawie karnawałowej, którą uświetniły pokazy Szalonego Profesorka.

- Dzisiejsze wydarzenie przyciągnęło sporo dzieciaków. Liczyliśmy na taką frekwencję i taką mamy. Cieszymy się, bo to podsumowanie dwutygodniowych zajęć, które odbywały się w Szklanym Domu w ramach akcji feryjnej – podsumowywał Wojciech Purtak, dyrektor placówki.

Oprócz nietuzinkowych doświadczeń chemicznych,  podczas których prezentowano m.in. jak powstaje pasta do zębów dla słonia, nie zabrakło też animacji, tańców i poczęstunku dla dzieci. Przygotowano też dodatkowe atrakcje, była fotobudka i możliwość zrobienia kolorowych tatuaży. W zabawie uczestniczyli także rodzice.

- Jako rodzic, uważam, że to jest super rozrywka dla dzieci. Moja jest jeszcze malutka, ale była bardzo zachwycona eksperymentami, które były robione. Myślę, że taka forma rozrywki jest bardzo fajna z uwagi na to, że dzieci nie siedzą przed telewizorem, tylko są w ciągłym ruchu, no i jak widać bardzo szczęśliwe i zadowolone – oceniła Anna Lis-Brożek, mama Laury.

Wojciech Purtak podkreśla, że tegoroczna akcja feryjna była dopiero zapowiedzią kolejnych inicjatyw, które mają być ukierunkowane na dzieci. Nie zabraknie również rozrywki dla dorosłych – już w sobotę, 15 lutego o godz. 17:00  w Szklanym Domu odbędzie się Walentynkowy koncert El of B. W akustycznej odsłonie zaprezentuje się małżeństwo, Elwira Sibiga-Gärtner oraz Bartek Gärtner.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •