reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Trwa Festiwal Sztuki i Mediów - Otwarte Książki w Ciekotach

Spotkania z gwiazdami i koncerty. Trwa Festiwal Sztuki i Mediów - Otwarte Książki w Ciekotach.

W ten weekend w plenerze dworku Stefana Żeromskiego oraz Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach, goszczą osobowości kultury i mediów, podczas spotkań autorskich opowiadają o swoich książkach.

W sobotę z fanami spotkali się m.in.: Beata Tadla, jedna z najbardziej lubianych telewizyjnych prezenterek, obecnie związana z radiem Zet i Onet Rano, zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami”. O swoich książkach opowiadała także Renata Piątkowska, ceniona pisarka literatury dla dzieci, która dla sieci Biedronka stworzyła serię książek o Gangu Słodziaków. Jacek Komuda mówił o swoich historycznych fascynacjach historią m.in. na przykładzie ostatnich bestsellerowych książek „Hubal” i „ Westerplatte”.

W niedzielę organizatorzy zapraszają na spotkania z Hanną Bogoryją-Zakrzewską, cenioną reportażystką Polskiego Radia, która opowie o książce "Zdarzyło się naprawdę. Opowieści prawdziwe". Będzie też coś dla osób dbających o nieprzeciętną kuchnię. Iwona Zasuwa, autorka jedynej w Polsce kulinarnej trylogii "Smakoterapia" od lat edukuje, jak jeść zdrowo i żyć w zgodzie z naturą. Świetnie śpiewa, od lat towarzyszy na scenie Kayah w jej wszystkich muzycznych projektach. Na finał festiwalu zaśpiewa Kasia Lisowska, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Będzie to zupełna prapremiera. Po raz pierwszy w plenerze zabrzmią piosenki z debiutanckiej płyty „Silna”. Akompaniować będzie jej Łukasz Kowalski, aranżer, kierownik zespołu Andrzeja Piasecznego.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •