reklama

reklama

/>

W Ciekotach zagra Orkiestra Gitarowa. Poznamy także aktywnych rolników

W Ciekotach zagra Orkiestra Gitarowa. Poznamy także aktywnych rolników W Ciekotach zagra Orkiestra Gitarowa. Poznamy także aktywnych rolników

W najbliższą niedzielę 25 lipca w amfiteatrze Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach poznamy wojewódzkich laureatów w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert Orkiestry Gitarowej, do której dołączyć może każdy chętny gitarzysta.

Do Ciekot przyjadą rolnicy z całego województwa, którzy brali udział w konkursie KRUS-u. Poznamy laureatów w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Początek wydarzenia o godz. 14:00. Dla gości wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Ciekoty oraz Andrzej Wilkos, który poprowadzi koncert największej gitarowej orkiestry złożonej z chętnych gitarzystów akustycznych. Co ciekawe każda osoba, która ma gitarę akustyczną i umie na niej grać będzie mogła zagrać wraz z grupą Andrzej i Przyjaciele.

- Spotykamy się o godz. 13:30, przygotujemy (nastroimy gitary) do próby i wspólnego występu oraz omówimy tematy techniczne. Będzie przygotowana plansza z tytułami utworów i akordami - informuje Andrzej Wilkos, pomysłodawca gitarowego spotkania.

Występ Gitarowej Orkiestry przewidziany jest około godz. 15.00. Gitarzyści zasiądą w amfiteatrze, na scenie zespół Andrzej i Przyjaciele oraz Młodzi Gitarzyści uczęszczający na zajęcia prowadzone przez „Szklany Dom”.

Wspólnie zostaną wykonane gitarowe, instrumentalne standardy. Zestaw proponowanych utworów wraz z tytułami, akordami oraz identyfikatorami znajduje się na www.szklanydom.maslow.pl

Na wydarzenie zapraszają: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach, Gmina Masłów,
Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •