Logo
Wydrukuj tę stronę

Iwona Zasuwa gościem I Festiwalu Smaków Babiego Lata w Ciekotach

Iwona Zasuwa gościem I Festiwalu Smaków Babiego Lata w Ciekotach Iwona Zasuwa gościem I Festiwalu Smaków Babiego Lata w Ciekotach

Gościem specjalnym I Festiwalu Smaków Babiego Lata, na który zapraszają Starosta Kielecki Mirosław Gębski i Wójt Gminy Masłów Tomasz Lato będzie Iwona Zasuwa, autorka bestsellerowej serii książek Smakoterapia, nie bez powodu nazywana Królową Kaszy Jaglanej.

Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach zaprasza na spotkanie podczas, którego Iwona Zasuwa opowie o prostych sposobach na zdrowe odżywianie się i zdradzi przepisy na weki i kiszonki, które zachwycą Wasze podniebienia i podbiły serca czytelników książki "Smakoterapia 3. Spiżarnia".

Start w niedzielę 10 października o godz. 14:00 w "Szklanym Domu". Wstęp jest wolny.

W ramach festiwalu odbędą się konkursy kulinarne, a na scenie amfiteatru wystąpią zespoły folklorystyczne z powiatu kieleckiego.

O IWONIE ZASUWIE:

muzyk i pedagog (emisja głosu, sztuka dla dzieci). Na co dzień jest jedną z najbardziej cenionych wokalistek sesyjnych i chórzystek na polskim rynku muzycznym. Od 20 lat bierze udział w niemal wszystkich projektach muzycznych Kayah. Równorzędną jej pasją jest gotowanie a motto jej kuchni oparte jest o założenia medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej) czyli jak żyć (co jeść) żeby nie chorować. Mama małego alergika, autorka strony smakoterapia.pl, autorka przepisów oraz prowadząca w programie Ugotuj mi Mamo oraz Ugotuj mi Mamo 2 (2014-2015r) na antenie kuchni+. Edukatorka żywieniowa: autorka cykli edukacyjnych dla dorosłych – „Żyj i jedz zdrowo” oraz warsztatów kulinarnych dla dorosłych, twórczyni Akademii Smakoterapii dla Dzieci (edukacyjno – kulinarnej). Społeczniczka: założycielka kooperatywy Smakoterapia w Warszawie zajmującej się tworzeniem środowiska dla producentów dobrej, zdrowej żywności i ich odbiorców. Zafascynowana leczeniem za pomocą naturalnego żywienia. Posiada niezwykłą łatwość wymyślania ciekawych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy mimo ograniczeń dietetycznych, jakie musiała zastosować w swojej kuchni (bez cukru, bez nabiału, w większości potraw bez glutenu, wegetariańskie lub wegańskie). Przez Czytelników nazywana jest Królową Kaszy Jaglanej. Autorka bestsellerowej serii pt. Smakoterapia.

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.