reklama

reklama

/>

reklama

/>

Na Dzień Dziecka pokazy balonowe, konstruowanie „Lokomotywy” i spotkanie z Fioną

Na Dzień Dziecka pokazy balonowe, konstruowanie „Lokomotywy” i spotkanie z Fioną Na Dzień Dziecka pokazy balonowe, konstruowanie „Lokomotywy” i spotkanie z Fioną

To będzie pełen radości i dobrej zabawy Dzień Dziecka na Żeromszczyźnie w sobotę 4 czerwca. W Ciekotach działać będą strefy zabaw, a na finał zaplanowano spotkanie z aktorką Agnieszką Kunikowską, głosem kultowej Fiony ze „Shreka”.

W plenerze Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji w kilku strefach zabaw. Zostały one przygotowane tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, ale mając na uwadze literacki charakter miejsca skorzystał również z wyjątkowych propozycji kulturalnych.

Wydarzenie wystartuje o godz. 14:00. Wtedy też uruchomiona zostanie strefa bezpłatnych dmuchańców, która będzie czynna aż przez cztery godziny, do godz. 18:00. Każdy będzie mógł do woli skorzystać z tej atrakcji.

Działać będzie również strefa przygotowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Masłowie. W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" oraz XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odbędzie się wielkie czytanie "Lokomotywy" Juliana Tuwima. To jednak nie wszystko, bo dzieci będą mogły zbudować i pomalować wielką ciuchcię.

Czynna będzie strefa warsztatowa, gdzie będzie można spróbować swoich sił w warsztatach balonowych z budowy modeli balonów na ogrzane powietrze. Na zakończenie warsztatów ok. godz. 16:00 odbędzie się pokaz balonowy nad Żeromszczyzną.

Nie zabraknie również strefy gier, zabaw i konkursów z zaskakującymi zadaniami. O godz. 17:00 rozpocznie się spotkanie z Agnieszką Kunikowską, aktorką, prezenterką radiowej Jedynki, laureatką tytułu Mistrz Mowy Polskiej, głosem bohaterów z ulubionych bajek dla dzieci np. kultowej Fiony ze "Shreka" i Jagódki z "Króla Juliana". Dzieci i dorośli będą mogli posłuchać opowieści o radiu, dubbingu i polszczyźnie, a na finał zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Fioną i gościnią.

Na Dzień Dziecka wspólnie zapraszają Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Masłowie.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •