reklama

reklama

/>

reklama

/>

Art. Odlewnictwo Jacek Guzera laureatem tegorocznej Nagrody Gospodarczej Gminy Masłów

Art. Odlewnictwo Jacek Guzera laureatem tegorocznej Nagrody Gospodarczej Gminy Masłów

Art. Odlewnictwo Jacek Guzera laureatem tegorocznej Nagrody Gospodarczej Gminy Masłów. Podczas piątkowej uroczystej gali w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach, samorząd wyróżnił najlepszych przedsiębiorców działających na terenie gminy. Przyznano też Tytuł Osobowość Gospodarcza.

Co roku honorują najlepszych przedsiębiorców działających na terenie gminy. Uroczysta gala odbyła się w piątek w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach. Przedsiębiorcy są jednym z serc każdego samorządu, to ukłon w ich stronę - mówił wójt Masłowa Tomasz Lato.

Dzieła można zobaczyć zarówno w całej Polsce, jak również na całym świecie. Od 1980 r. w pracowni w Dąbrowie powstają artystyczne odlewy z mosiądzu, brązu i aluminium. Laureatem Nagrody Gospodarczej Gminy Masłów został Jacek Guzera założyciel firmy Art. Odlewnictwo.

Dodatkowo kapituła przyznała nagrodę specjalną - Tytuł Osobowość Gospodarcza otrzymał trener Klubu Sportowego „Skalnik” Wiśniówka Janusz Domagała.

Takie inicjatywy kształtują i integrują lokalną społeczność, zaznaczyła obecna na uroczystości wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka.

W gali uczestniczył także senator Krzysztof Słoń, który podkreślił, że samorządy coraz bardziej dbają o firmy na swoim terenie.

Z kolei prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz zwrócił uwagę na to, iż gmina Masłów znajduje w czołówce jeśli chodzi o ilość zarejestrowanych biznesów w regionie.

Ponadto wśród nominowanych znaleźli się Justyna Zielińska, właścicielka salonu fryzjerskiego w Dolinie Marczakowej oraz przedsiębiorstwo „IT Control SP. z o.o.” specjalizujące się w realizacja systemów energetycznych.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •