reklama

reklama

/>

reklama

/>

Biesiada Masłowska z zespołem Power Play i ćwiczeniami bojowymi śmigłowców już w niedzielę

Biesiada Masłowska z zespołem Power Play i ćwiczeniami bojowymi śmigłowców już w niedzielę Biesiada Masłowska z zespołem Power Play i ćwiczeniami bojowymi śmigłowców już w niedzielę

Biesiada Masłowska na lotniskuw Masłowie już w niedzielę 19 czerwca. Towarzyszyć będzie jej wyjątkowy II Memoriał Kawaleryjsko-Spadochronowy im. gen. Tadeusza Buka. Gwiazdą muzyczną będzie grupa Power Play. Na wspaniałą zabawę zaprasza Tomasz Lato, wójt gminy Masłów.

Zapowiada się wydarzenie dla całych rodzin. Początek już w najbliższą niedzielę 19 czerwca o godz. 14:00. Nie zabraknie prezentacji artystów z gminy Masłów. Przed publicznością wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Ciekoty, Zespół Pieśni i Tańca Żeromszczyzna oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Zaśpiewają wokalistki Studia Wokalnego "Szklanego Domu": Wiktoria Kmieć, Zosia Jaros, Kasia Salwa oraz Marysia, Grześ, Krzyś Stacherowie, Michalina Cedro. Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej świętować będzie Krzysztof KIS, który zaprezentuje utwory z płyty "Z marzeń" oraz popularne przeboje. Z zaskakującym koncertem pokazowym wystąpią tancerze Szkoły FitMania Dance z Kielc oraz grupa taneczna Szklana Ekipa ze "Szklanego Domu". Działać będzie specjalna strefa animacji dla dzieci, a na scenie odbędzie się interaktywny spektakl Teatru Forma "O tym jak Pszczółka Maja spotkała Cyber Wiedźmę".

Nie zabraknie widowiskowych pokazów w ramach II Memoriału Kawaleryjsko-Spadorchonowego im. gen. Tadeusza Buka. Pokaz dynamiczny zaprezentują Szwadron Kawalerii WP z Warszawy. Publiczność obejrzy ćwiczenia dynamiczne plutonu kawalerii powietrznej z wykorzystaniem trzech śmigłowców 25 Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego. To jednak nie wszystko, bo nad lotniskiem odbywać będą się skoki spadochronowe. Działać będzie stoisko Kieleckiego Szwadronu Kawalerii, a przy nim nieodpłatne oprowadzanie na koniach kawaleryjskich. To jednak nie wszystko, bo uruchomiona zostanie strzelnica sportowa i wojskowy tor przeszkód.

Miłym akcentem będzie uhonorowanie Janusza Domagały brązową odznaką "Za Zasługi dla Sportu" oraz pokaz bokserski KS Skalnik Wiśniówka. Dodatkowo na wszystkich czekać będą strefa cateringowa, wesołe miasteczko, animacje, zdjęcie z wielkimi maskotkami z Psiego Patrolu, Pszczółką Mają i Filipem, Shrekiem.

Na finał o godz. 21:00 wystąpi grupa Power Play. Twórcy takich hitów jak “Zawsze coś (oj tam oj tam”, “Co ma być to będzie” czy “Lubisz to Lubisz” Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance. Nie zabraknie więc ich największych przebojów jak i nowej wakacyjnej piosenki "Dla nas ten balet". Organizatorami Biesiady Masłowskiej są Gmina Masłów oraz Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •