reklama

reklama

/>

 

/>

Na lotnisku w Masłowie bawiły się całe rodziny

Na lotnisku w Masłowie bawiły się całe rodziny

Pogoda jak na zamówienie. Mieszkańcy gminy Masłów dobrze się bawili. Po pandemicznej przerwie w niedzielę na lotnisku odbyła się Biesiada Masłowska. Imprezie towarzyszył Memoriał Kawaleryjsko-Spadochronowy im. gen. Tadeusza Buka. Gwiazdą muzyczną wieczoru była grupa Power Play.

Na lotnisku w Masłowie bawiły się całe rodziny. W niedzielę odbyła się tu Biesiada Masłowska. Na scenie wystąpili m.in. Zespół Pieśni i Tańca Ciekoty, Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz wokalistki Studia Wokalnego "Szklanego Domu". Nie zabrakło także prezentacji innych lokalnych artystów.

Trening dynamiczny plutonu kawalerii powietrznej z wykorzystaniem śmigłowców. Akcja odbicia terrorysty w szybkim tempie. Żołnierze ćwiczą tego typu działania na co dzień. Goście mogli obejrzeć wyjątkowy pokaz w ramach II Memoriału Kawaleryjsko-Spadorchonowego im. gen. Tadeusza Buka.

Na ternie lotniska odbywały się skoki spadochronowe. Krzysztof KIS, świętował jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Dla publiczność zagrał utwory z płyty "Z marzeń" oraz popularne przeboje.

Wydarzenie było okazją do uhonorowania Janusza Domagały brązową odznaką "Za Zasługi dla Sportu". Trener Klubu Sportowego „Skalnik” Wiśniówka odebrał wyróżnienie ze wzruszeniem z rąk wiceminister sportu i turystyki Anny Krupki.


Na wszystkich uczestników czekały strefa cateringowa, wesołe miasteczko i animacje. Biesiadę Masłowską zakończył wieczorny koncert zespołu Power Play.

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •