reklama

/>

reklama

/>

Jubileusz 55-lecia Technikum Leśnego w Zagnańsku

Jubileusz 55-lecia Technikum Leśnego w Zagnańsku

Sentymentalną podróżą do szkoły sprzed lat był Jubileusz 55-lecia Technikum Leśnego w Zagnańsku. Uroczystość odbyła się w piątek. Przebiegła w podniosłym i uroczystym klimacie. Na jubileuszu oprócz absolwentów, uczniów i nauczycieli pojawili się zaproszeni goście. Szczegóły w materiale wideo.

Zespół Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku w piątek obchodził 55-lecie swojego istnienia. Jest to jedna z jedenastu placówek w Polsce, która objęta jest nadzorem Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Co czyni ją wyjątkową spośród innych placówek edukacyjnych zapytaliśmy Dyrektora Technikum.

Każdy jubileusz skłania do refleksji nad mijającym czasem. 55-lecie szkoły w Zagnańsku stało się okazją do wspomnień, które na zawsze pozostały w pamięci wielu pokoleń.

Uczniowie przygotowali na tę okazję prezentacje sentymentalną o historii placówki. Wielu gościom łezka zakręciła się w oku na myśl o minionych czasach. Wójt Gminy Zagnańsk zwrócił uwagę na popularność Technikum Leśnego, którego absolwentów często spotyka.

Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu podkreślił jak ważna jest długoletnia współpraca, dorobek i tradycja Technikum.

Swoje umiejętności zaprezentowali sygnaliści – uczniowie działający w szkolnym Zespole Sygnalistów Myśliwskich. Ważnym i atrakcyjnym punktem programu był także pokaz ptaków drapieżnych sekcji sokolniczej.

Jubileusz 55-lecia placówki to czas podsumowań i wspomnień, z tej okazji nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz długoletnim nauczycielom zostały wręczone odznaczenia państwowe. Na koniec uroczystości na ręce Dyrektora Technikum Leśnego zostały wręczone czeki, które zaopatrzą placówkę w nowoczesny sprzęt. Jubileusz 55 -lecia Technikum Leśnego był bardzo ważnym momentem dla wielu pokoleń leśników, którzy właśnie w tej szkole zdobywali wykształcenie.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •