reklama

/>

reklama

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Niedziele wolne czy handlowe?

Wiadomości Świętokrzyskie: Niedziele wolne czy handlowe?

Zapraszamy do obejrzenia piątkowego wydania Wiadomości Świętokrzyskich:

W czwartek 2 listopada w urzędzie miejskim w Stąporkowie zostały podpisane kolejne umowy na dofinansowanie operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”. Tym razem środki powędrowały do przedstawicieli gmin z powiatów koneckiego, włoszczowskiego i starachowickiego.

Po Wiadomościach Świętokrzyskich zapraszamy do obejrzenia Kwadransu Politycznego z udziałem senatora Krzysztofa Słonia. Tematem rozmowy będzie sytuacja społeczno-polityczna kraju po 15 października. Teraz krótki fragment rozmowy.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Skarżysku-Kamiennej uzyskał aż 2 miliony złotych na podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego. Wszystko w ramach projektu „Skarżyski Ekonomik odważny na lokalnym rynku pracy” z programu regionalnego Fundusze Europejskie na lata 2021 – 2027.

Temat zakazu handlu w niedziele wciąż budzi kontrowersje. Partie polityczne podejmują dyskusje nad wprowadzeniem zmian. Obiecywane jest podwójne wynagrodzenie albo dwa wolne weekendy w miesiącu, jednak pracownicy myślą inaczej.

Koneckie Centrum Kultury zaprasza na jubileuszowe XX Zaduszki Jazzowe. Koncert odbędzie się w budynku KCK przy ul.Partyzantów 9, 10 listopada o godz. 19.00. Wstęp wolny. O szczegółach mówi dyrektor placówki Piotr Salata.

Od ponad roku Zakład Gospodarki Komunalnej w Suchedniowie prowadzi nasadzenia roślin na terenie gminy. Początkowy pomysł, aby upiększyć wspólną przestrzeń miejską, przeobraził się do utworzenia szkółki ogrodniczej na zakładzie. Wszystko to dzięki wspólnej pracy wszystkich mieszkańców.

W Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, pojawiła się wystawa “Jazz Moment”, przedstawiająca fotografie wybitnej artystki, jaką jest Urszula Las. Ceniona fotograf wie, jak zapisać nie tylko w pamięci niesamowite momenty z koncertów jazzmanów.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •