reklama

reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: 21 milionów dla gmin

Wiadomości Świętokrzyskie: 21 milionów dla gmin

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania Wiadomości Świętokrzyskich.

Prawie 21 milionów złotych trafi do 9 gmin z powiatu kieleckiego. Dofinansowanie było możliwe dzięki Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Samorządy gmin Końskie, Radoszyce oraz Fałków wspólnie stanęły do przetargu na dostawę energii elektrycznej w 2024 roku. Dzięki temu udało się wyłonić ofertę znacznie korzystną od obowiązujących stawek. Stosowny dokument o współpracy samorządów został podpisany przez przedstawicieli gmin w piątek 3 listopada.

Jak wygląda sytuacja społeczno-gospodarcza na terenie województwa świętokrzyskiego? Czy poprawiły się statystyki w sektorze rynku pracy, wynagrodzeń czy bezrobocia? Zapytaliśmy pracowników Urzędu Statystycznego w Kielcach.

Ruszyła rekrutacja do projektu „Dziś uczeń – jutro student” realizowanego na terenie powiatu skarżyskiego. Projekt Politechniki Świętokrzyskiej skierowany jest do uczniów uczęszczających do liceów i techników oraz szkół branżowych II-stopnia.

Wystarczy kilka tysięcy złotych, by nie zanurzając w wodzie nawet stopy, poczuć się jak płetwonurek. Kurs z obsługi dronów podwodnych po raz pierwszy w Polsce zorganizowała w sobotę nad zalewem w Cedzynie świętokrzyska komenda OHP.

Kieleckie Święto wokalistyki „Święto(krzyskie) Pienia” to cykl wyjątkowych koncertów operowo-operetkowych z polskiego repertuaru, które zorganizowało Kieleckie Centrum Kultury. Zaprezentowane zostały dwa recitale wokalne i jedna opera. Największym wydarzeniem była jedna z legendarnych polskich oper "Straszny Dwór" autorstwa Stanisława Moniuszki.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych