reklama

reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: kto kłamie, a kto mówi prawdę

Wiadomości Świętokrzyskie: kto kłamie, a kto mówi prawdę

Kursy zawodowe, szkolenia i studia podyplomowe podnoszące kwalifikacje pracowników -na to mogą liczyć mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Na uruchomienie projektu region otrzymał 80 mln zł z funduszy Unii Europejskiej.

Znamy wyniki Budżetu Obywatelskiego w Gminie Końskie na 2024 rok. W tegorocznym głosowaniu wzięła udział rekordowa liczba mieszkańców. Pojawił się też nie mały problem, bo po wynikach okazało się, że jeden z trzech zwycięskich projektów nie może zostać wykonany.

Paweł Faryna kontra Edmund Kaczmarek. Starosta kontra były starosta. W studiu TVŚ doszło do ciekawej polemiki. Starosta jędrzejowski podsumowując mijającą kadencję chwalił się osiągnięciami i porównując poprzednią kadencję, w kilku słowach wytknął byłemu staroście brak inwestycji. Na reakcję ze strony Edmunda Kaczmarka nie trzeba było długo czekać. Kaczmarek tłumacząc dokonania swojej kadencji wytyka Farynie kłamstwa i półprawdy.

Agata Wojtyszek już po urlopie. Z poseł PiS rozmawialiśmy o minionych wyborach i o tym , że po raz kolejny pokonała Krzysztofa Lipca w wyborach, mimo że startowała z niższego miejsca na liście. Agata Wojtyszek podziękowała wyborcom za głosy, ale stwierdziła, że tym razem PiS nie będzie rządził samodzielnie.
\
Już 9 listopada w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach odbędą się zajęcia dla rodziców z dziećmi “Kołysz, bujaj i przytulaj”. Czego będą mogli się nauczyć i jakie aktywności zaplanowano dla nich i dla ich dzieci na ten dzień? Informacje na ten temat zbierała dla Państwa Anna Bębenek.

Rozpoczęły się obchody Dni Patronki miasta Skarżyska-Kamiennej. Plan dwutygodniowych uroczystości przedstawił na specjalnej konferencji prasowej ks. Jerzy Karbownik, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej.

Już 18 listopada w Domu Kultury Zameczek, odbędą się finałowe przesłuchania wokalistów, biorących udział w konkursie “RAP KORONA”. Organizatorzy zapraszają wszystkich artystów od 15 do 29 roku życia.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych