reklama

/>

reklama

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: najlepsi z najlepszych

Wiadomości Świętokrzyskie: najlepsi z najlepszych

Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Świętokrzyskich.

Sześciu najlepszych nagrodzono statuetkami Złotego Gryfa na 18. gali w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Nie zabrakło wzruszenia, radości i wdzięczności za docenienie pracy na rzecz rozwoju powiatu jędrzejowskiego.

Stu najlepszych studentów pierwszego roku otrzymało stypendia miasta Kielce, ufundowane przez prezydenta Kielc. Forma wsparcia ma na celu zachęcanie młodzieży do studiowania na kieleckich uczelniach.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach podsumował rok. Prezes Ryszard Gliwińskich zwrócił uwagę na rekordową liczbę wniosków, które wpłynęły do WFOŚiGW w Kielcach. Pod względem udzielonych dotacji mijające dwanaście miesięcy również jest na rekordowym poziomie.

W Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu po raz kolejny odbyło się wydarzenie pod nazwą „Włącz Aktywność”. Tym razem gościem był Zbigniew Bródka- mistrz olimpijski z Soczi. Założeniem projektu jest zachęcanie do aktywności młodych ludzi z wybitnymi osobowościami sportu.

10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej zorganizowała międzynarodową konferencję dla instruktorów snajperów Wojsk Obrony Terytorialnej. Konferencja miała miejsce w Starachowicach w dniach 18 - 21 listopada. Uczestnikami byli przedstawiciele wszystkich brygad WOT. Więcej na temat konferencji mówi Daniel Woś.

W sobotę 25 listopada w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się 52. koncert fundacji „Daj szansę”. Tym razem pod hasłem „Piosenka jest dobra na wszystko” podopieczni fundacji zaprezentowali repertuar z kabaretu Starszych Panów. Wręczono także stypendia artystyczne i naukowe.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •