reklama

/>

reklama

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Przyszedł grudzień

Wiadomości Świętokrzyskie: Przyszedł grudzień

Zapraszamy do obejrzenia piątkowego wydania Wiadomości Świętokrzyskich:

50 przyszłych lekarzy otrzyma wsparcie finansowe. Już po raz piąty województwo świętokrzyskie przyznało stypendia dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim. Stypendyści po ukończeniu studiów zobowiązali się zasilić szeregi kadry lekarskiej w regionie świętokrzyskim.

W grudniu Sejmik Województwa Świętokrzyskiego będzie obradował aż trzy razy. Pierwsza z trzech sesji odbędzie już 4 grudnia. W grudniu także odbędzie się sesja budżetowa. O najbliższej sesji, na konferencji prasowej, mówił przewodniczący sejmiku Arkadiusz Bąk.

Gościem w Kwadransie Politycznym był Krzysztof Słoń, senator Prawa i Sprawiedliwości. Rozmowa dotyczyła m.in. nowej funkcji Anny Krupki, która została pełnomocnikiem PiS w regionie Świętokrzyskim. Jak senator ocenia ten wybór? O tym w programie po Wiadomościach, teraz krótki fragment.

6 grudnia jak co roku przedszkolaki z gminy Końskie rozświetlą miejską choinkę. Podobnie jak do roku poprzedniego, drzewko stanie na rynku. Tego dnia nie zabraknie występów najmłodszych dla który powstanie specjalna scena.

„Mikołajki” będą szczególnym dniem w skarżyskim Muzeum im. Orła Białego. Placówka zaprasza tego dnia gratis, oferując premierę swego nowego magnesu, przedstawiającego budynki z ul. Staffa.

Kielecki Teatr Tańca przygotowuje kolejną premierę. Tym razem będzie to spektakl, który nawiązuje do dzieła literackiego pt. „FAUST” Johanna Wolfganga Goethego.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •