reklama

reklama

/>

Sebastian Nowaczkiewicz - nowy gospodarz gminy Sitkówka-Nowiny

Sebastian Nowaczkiewicz - nowy gospodarz gminy Sitkówka-Nowiny

Wybory samorządowe w powiecie kieleckim przyniosły wiele niespodzianek oraz wiele nierozstrzygniętych elekcji. Jednym z niewielu, którym udało się wygrać w pierwszej turze jest Sebastian Nowaczkiewicz – nowy wójt gminy Sitkówka-Nowiny.

Po niedzielnych wyborach samorządowych, nowym wójtem gminy Sitkówka-Nowiny został Sebastian Nowaczkiewicz, pełniący wcześniej funkcję przewodniczącego Rady Gminy. Wójt wystartował z Komitetu Wyborczego „Wspólne Dobro”.

- Jeżeli chodzi o same wybory i kampanię, to mogę powiedzieć ze swojej strony, że przeprowadziłem taką dość trudną i bardzo wyczerpującą kampanię – spotykałem się z wieloma mieszkańcami, można powiedzieć, że przeszedłem całą gminę, przeprowadziłem wiele rozmów bezpośrednich z mieszkańcami. Było to czasochłonne, ale dzięki temu mogłem wysłuchać wielu potrzeb mieszkańców. Myślę, że to zaowocowało tym zaufaniem, jakim obdarzono mnie w tych wyborach – mówi Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka-Nowiny.

Za naszym pośrednictwem nowy wójt gminy Sitkówka-Nowiny zwrócił się do swoich wyborców i mieszkańców.

- Dziękuję serdecznie wszystkim mieszkańcom gminy Sitkowka-Nowiny za udział w tych wyborach, ponieważ zdaliśmy egzamin z demokracji. Bardzo wielu z państwa poszło do urny, mamy znakomite wyniki, jeśli chodzi o frekwencję. Dziękuje serdecznie ze swojej strony oraz w imieniu radnych, którzy kandydowali z mojego Komitetu Wyborczego „Wspólne Dobro”. Dziękujemy serdecznie państwu za poparcie, za głosowanie na nas. Chcę zapewnić, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań, żeby nie zawieść państwa oczekiwań i nadziei. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz Komitetu wyborczego „Wspólne Dobro”, wszystkim ludziom, którzy nas wspierali, którzy nam pomagali. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam wszystkich mieszkańców gminy Sitkówka-Nowiny – mówi nowy wójt.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •