reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Mariusz Adamczyk zaprzysiężony na wójta Mniowa

Mariusz Adamczyk zaprzysiężony na wójta Mniowa

W II turze wyborów samorządowych w gminie Mniów, głosami wyborców zwycięzcą na stanowisko wójta gminy okazał się Mariusz Adamczyk. 9 grudnia, podczas sesji Rady Gminy, nowy wójt został oficjalnie zaprzysiężony.

W miniony wtorek w Urzędzie Gminy w Mniowie odbyła się sesja Rady Gminy, na której zaprzysiężono Mariusza Adamczyka, nowo wybranego wójta gminy. Po przysiędze, w swoim pierwszym exposé wójt podziękował wyborcom za oddane na niego głosy.

- Szanowni państwo, to chwila bardzo miła i podniosła, jedna z ważniejszych w moim życiu. W pierwszych słowach chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom za udział w wyborach 16 listopada i w II turze wyborów 30 listopada, za tak dużą frekwencję. Widać, że zależy państwu na tym, aby wybrać odpowiedniego włodarza naszej gminy. Gratuluję byłemu wójtowi, Leonardowi Świerczyńskiemu za dwanaście lat władania tą gminą i gratuluję wyniku w II turze wyborów. Była to naprawdę dobra walka między nami – mówi Mariusz Adamczyk, wójt gminy Mniów.

Swoje podziękowania skierował również do radnych wszystkich kadencji, za osiągnięcia na terenie gminy. Zaznaczył, że na obecnym samorządzie spoczywa duży obowiązek i presja oraz zadeklarował współpracę ze wszystkimi radnymi. Wójt poprosił sołtysów, rady sołeckie, kierowników jednostek organizacyjnych i dyrektorów szkół o pomoc w realizacji pomysłów.

- Możliwość decydowania o przyszłości naszej gminy to duży przywilej, ale i ogromna odpowiedzialność. Odpowiedzialność ciąży na ramionach wójta naszej gminy. Jeszcze raz deklaruję współpracę i będę prosił o tę współpracę dla dobra rozwoju naszej gminy. Naszej małej ojczyzny, naszej gminy Mniów – zapewnia nowy wójt.

Po zakończonej sesji odbyło się przekazanie gabinetu nowemu wójtowi w towarzystwie opuszczającego ten urząd Leonarda Świerczyńskiego.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •