reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

- Drzwi do mojego gabinetu i drzwi do Urzędu Gminy cały czas będą otwarte dla wszystkich mieszkańców gminy - mówi wójt Mniowa

- Drzwi do mojego gabinetu i drzwi do Urzędy Gminy cały czas będą otwarte dla wszystkich mieszkańców gminy - mówi wójt Mniowa

Kilka dni temu odbyło się zaprzysiężenie nowego wójta gminy Mniów, wyłonionego po zwycięstwie w II turze wyborów. O Mariuszu Adamczyku opowiedzieli nam pracownicy jednostek publicznych z terenu gminy oraz on sam.

II tura wyborów samorządowych w gminie Mniów wyłoniła nowego gospodarza. O tym, jakim wójtem będzie Mariusz Adamczyk, opowiedział nam sam Mariusz Adamczyk.

- Wójtem na pewno otwartym dla wszystkich mieszkańców gminy Mniów. W czasie trwania kampanii wyborczej cały czas mówiłem o tym, że powinniśmy zmienić oblicze naszego Urzędu Gminy. Gmina powinna być gminą przyjazną dla naszych mieszkańców i taką też będzie. Drzwi do mojego gabinetu i drzwi do Urzędu Gminy cały czas będą otwarte dla wszystkich mieszkańców gminy – zapowiada Mariusz Adamczyk, wójt gminy Mniów.

O nowym wójcie opowiedziały nam również przed kamerami nauczycielka z Zespołu Szkół w Grzymałkowie oraz kierownik Gminnego Ośrodka Zdrowia w Mniowie.

- Znam pana Mariusza Adamczyka, obecnego wójta gminy Mniów od wielu lat. Dał się poznać, jako człowiek bardzo wrażliwy, bardzo kochający swoją rodzinę, ale przede wszystkim poznałam go od strony takiego społecznika. Jest człowiekiem, który widzi potrzebujących ludzi. Zauroczył mnie swoją osobowością, otwartością i bliskością z drugim człowiekiem. Jest osobą, która od wielu lat organizuje pomoc dla wielu ludzi. To cenimy sobie my, jako mieszkańcy – mówi Barbara Kolus, nauczycielka z Zespołu Szkół w Grzymałkowie.

- Znam pana Adamczyka od piętnastu lat. Kiedyś był moim pacjentem, jeszcze jako młody chłopak. Jest osobą ambitną i zdecydował się pełnić tak odpowiedzialną i stresująca funkcję, jaką jest w dzisiejszych czasach funkcja wójta gminy – mówi Ryszard Matuliński, kierownik Gminnego Ośrodka Zdrowia w Mniowie.

Mariusz Adamczyk objął urząd po dotychczas sprawującym to stanowisko Leonardzie Świerczyńskim, który był włodarzem gminy przez trzy kadencje.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •