reklama

/>

LGD „ Nad Czarna i Pilicą”

W ramach naszego przeglądu Lokalnych Grup Działania  prowadzących działalności za ziemi świętokrzyskiej pora dzisiaj na Lokalną Grupę Działania "Nad Czarną i Pilicą". W skład grupy wchodzą gminy Radoszyce, Słupia Konecka, Krasocin, Łopuszno i Fałków.

Czytaj dalej...

Kolędy i pastorałki zabrzmiały w kościele w Domaszowicach podczas wyjątkowego koncertu

To było wyjątkowe Bożonarodzeniowe spotkanie mieszkańców gminy Masłów. Aby dotrzeć z życzeniami do każdego domu został nagrany specjalny koncert kolęd w wykonaniu artystów związanych z Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach. Znane pastorałki zabrzmiały we wtorek w kościele w Domaszowicach.

Czytaj dalej...

"Gmina Masłów kolęduje". Wyjątkowe bożonarodzeniowe wydarzenie już wkrótce

Bożonarodzeniowe spotkanie mieszkańców gminy Masłów w tym roku będzie miało specjalną formę. Z myślą o dotarciu z życzeniami i kolędą do każdego domu zostanie nagrany specjalny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu artystów związanych ze „Szklanym Domem”. Specjalnym gościem przy wigilijnym, masłowskim stole będzie biskup kielecki Jan Piotrowski.

Czytaj dalej...

Inwestycja w bezpieczeństwo w Chrustach

W miejscowości Chrusty w gminie Zagnańsk planowany jest remont ponad kilometrowego odcinka drogi. To co wydaje się jednak najważniejsze w tej inwestycji to budowa chodnika. Mieszkańcy zgłaszali konieczność poprawy bezpieczeństwa na tym odcinku. W środę odbyło się oficjalne wbicie łopaty pod realizację zadania. 

Czytaj dalej...

W akcję „Przynieś Misia” mocno zaangażowała sie gmina Łopuszno

Szeroko zakrojona akcja Fundacji Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” z Jędrzejowa trafiła na dziecięcy oddział onkologii w Kielcach. W akcję włączyły się szkoły, instytucje samorządowe i ludzie dobrej woli. Organizatorom akcji udało się zebrać pięć busów różnego rodzaju pluszowych zabawek, które maja pomóc dzieciom, z onkologii i oddziałów pediatrycznych szpitali na terenie województwa świętokrzyskiego, przetrwać ciężki czas leczenia.

Czytaj dalej...

Trwają intensywne prace budowlane w czterech sołectwach gminy Masłów

Zgodnie z zawartymi umowami do połowy grudnia w czterech sołectwach gminy Masłów zakończone zostaną prace budowlane. W Brzezinkach powstaną piłkochwyty i furtka przy istniejącym kompleksie sportowym, w Ciekotach trwają prace brukarskie przy budynku świetlicy i OSP, w Wiśniówce niwelowany jest teren pod boisko do piłki siatkowo-plażowej, a w Woli Kopcowej wkrótce powstanie dojazd do zbiornika wodnego.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •