reklama

reklama

/>

Stworzyli Grę Planszową promującą walory turystyczne i legendy Gminy Łopuszno

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Skała” pozyskało 40 tysięcy złotych w ramach Programu „Równać Szanse” na wyjątkowy projekt dla młodzieży. 15 miesięcy pracy podnoszącej kompetencje społeczne młodych i jest. Na profilu w mediach społecznościowych ogłoszono konkurs na nazwę. Najwięcej „lajków” zdobyła propozycja: ,,wyGRAJMY Łopuszno” .

Czytaj dalej...

W Ciekotach zagra Orkiestra Gitarowa. Poznamy także aktywnych rolników

W najbliższą niedzielę 25 lipca w amfiteatrze Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach poznamy wojewódzkich laureatów w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert Orkiestry Gitarowej, do której dołączyć może każdy chętny gitarzysta.

Czytaj dalej...

Z Ciekot do Buska. Wielkie muzyczne emocje

W Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach odbyły się eliminacje do Buskich Spotkań Z Folklorem. Jury eliminacji miało trudny orzech do zgryzienia, bo wszystkie występy stały na bardzo wysokim poziomie, a do eliminacji przystąpiło ponad czterdzieści  zespołów ludowych, muzyków, solistek i solistów. 45. Finał Buskich Spotkań z Folklorem odbędzie się 24 i 25 lipca.

Czytaj dalej...

Prezentacja nowej książki Kazimiery Zapałowej

W czerwcu mija 150 lat od przybycia Żeromskich do Ciekot. Z tej okazji w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w sobotę 19 czerwca odbędyła się premierowa prezentacja książki Kazimiery Zapałowej "Opowieści z ciekockiego dworku Żeromskich". Kolejnym punktem programu był specjalny jazzujący „Koncert melodii dworów polskich” pod kierunkiem Łukasza Mazura.

Czytaj dalej...

Kazimiera Zapałowa zaprezentuje nową książkę o dworku Stefana Żeromskiego w Ciekotach

W czerwcu mija 150 lat od przybycia Żeromskich do Ciekot. Z tej okazji Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które już w sobotę 19 czerwca odbędzie się na tarasie dworku Stefana Żeromskiego w Ciekotach. Głównym punktem będzie premierowa prezentacja książki Kazimiery Zapałowej "Opowieści z ciekockiego dworku Żeromskich" oraz specjalny jazzujący „Koncert melodii dworów polskich” pod kierunkiem Łukasza Mazura.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •