reklama

reklama

 

/>
Dariusz Chojnacki

Dariusz Chojnacki

URL strony:

Mamy prezydent(kę)a Kielc

Z pierwszych sondażowych wyników exit poll wynika, że wybory w II turze wygrała Agata Wojda z wynikiem 57,8%. Marcin Stępniewski uzyskał wynik 42,2%.
Jesteśmy w sztabach wyborczych kandydatów. Cały czas zbieramy dla Państwa informacje.

Jestem z Kielc. Kielce są dla mnie najważniejsze. Kielce będą nowoczesne! Agata Wojda podsumowała kampanię w II turze wyborów

Prezydentka Dla Kielc  Agata Wojda w ostatni dzień kampanii wyborczej nie zwalnia tempa. Dzień rozpoczęła na miejskim placu targowych przy ul. Seminaryjskiej, a zakończy wieczorem, wiecem wyborczym po debacie prezydenckiej w publicznych mediach. Kandydatka zwiedziła większość osiedli w mieście. Zorganizowała także konferencję prasową, w której podsumowała drugą turę wyborczą.

Nowi konsultanci medyczni

Akty powołania dla nowych konsultantów wojewódzkich województwa świętokrzyskiego wręczył 19 kwietnia 2024 roku wojewoda Józef Bryk.
Konsultantem w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży, została lek. med. Aleksandra Olawska-Szymańska, pełniąca funkcję kierownika Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii z siedzibą w Kielcach. Specjalistów z tej dziedziny jest niewielu, to sześcioro lekarzy, a także cztery osoby w trakcie rezydentury.

Kamil Suchański zachęca do głosowania, ale nikogo nie popiera

„Chciałbym zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w drugiej turze wyborów – od tych słów rozpoczął swoją konferencję prasową Kamil Suchański, jeszcze do niedawna kandydat na prezydenta Kielc. Zachęcał do dogłębnego zapoznania się z programami wyborczymi kandydatów, ale nikomu oficjalnie poparcia nie udzielił, czym zaskoczył dziennikarzy, bo wcześniej nie krył swoich upodobań politycznych.

Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych