reklama

reklama

/>

„Talent w Zawodzie” i Amatorska Twórczość Artystyczna Młodzieży OHP

„Talent w Zawodzie” i Amatorska Twórczość Artystyczna Młodzieży OHP

W gościnnych progach koneckiego Domu Kultury odbył się przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP. Przyznano także tytuł „Talent w Zawodzie”.

W przeglądzie wystąpiła młodzież Ochotniczych Hufców Pracy ze Skarżyska, Kielc, Starachowic i Końskich. Wysoki poziom artystyczny sprawił, że wszyscy doskonale się bawili.
Podczas przeglądu wręczono po raz drugi nagrodę dla najlepszego ucznia kształcącego się w zawodzie. W tej edycji nagrodę otrzymała Żaneta Jaros z ZSP nr 2 w Końskich. Żaneta ma już sprecyzowane plany na przyszłość:


- Zamierzam skończyć dodatkową szkołę. Chcę zdać maturę i otworzyć swój salon.

Nagrodę dla Żanety Jaros ufundowało Stowarzyszenia na Rzecz II Liceum Ogólnokształcącego imienia Marii Skłodowskiej – Curie.

- W skład naszego stowarzyszenia wchodzą różni nauczyciele z powiatu koneckiego. Stąd stowarzyszenie nagradza uzdolnione dzieci dydaktycznie i pod względem zawodowym – tłumaczyła prze naszą kamerą  Beata Salata prezes Stowarzyszenia na Rzecz II LO w Końskich.  

Obecny na przegładzę wojewódzki komendant OHP w Kielcach Jacek Sabat przypomniał:

- Jesteśmy w Końskich już po raz kolejny. Możemy się pochwalić jako OHP, młodzieżą ,która może rozwijać swoje pasje.

Laureatami przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP w Końskich zostali Marta Borzycka z Kielc, grupa Kameleon ze Starachowic oraz Anna Kryszczak z Kielc. Wyróżnienie przyznano Alicji Piotrowskiej z Końskich. Laureaci koneckiego przeglądu będą reprezentować województwo świętokrzyskie na Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP w Lublinie w dniach od 11 do 13 czerwca. Trzymamy kciuki.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •