Wydrukuj tę stronę

Profilaktyka przede wszystkim

Policjantka z koneckiej jednostki wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie udali się do Radoszyc, aby kontynuować z okolicznymi mieszkańcami spotkania profilaktyczne, dotyczące negatywnych skutków spożywania alkoholu. Również tym razem, ich działania spotkały się z dużym zainteresowaniem.

W czwartek przed południem w radoszyckim parku zostało zorganizowane policyjne stoisko profilaktyczne, w którym można było usłyszeć wiele cennych porad. Policjantka z koneckiej jednostki, wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie udali się do Radoszyc i przygotowali informacje dotyczące negatywnych skutków spożywania alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych.

Zainteresowane osoby mogły dowiedzieć się, jak reaguje organizm w ciągu alkoholowym oraz gdzie szukać pomocy. To spotkanie jest kontynuacją działań, które przez te same instytucje na początku miesiąca zorganizowane były na koneckim skwerku. Również teraz, namiot profilaktyczny przyciągnął wiele zainteresowanych tą tematyką osób.  

 

Źródło: KPP w Końskich