reklama

reklama

/>

Pomoc nadeszła we właściwym czasie

Pomoc nadeszła we właściwym czasie Pomoc nadeszła we właściwym czasie

Pełnym profesjonalizmem wykazali się wczoraj policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach oraz dyżurny koneckiej jednostki. Mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące 25-latki, która zamierzała  odebrać sobie życie. Policjanci nie tylko błyskawicznie odnaleźli kobietę, ale także udzielili jej pomocy i szybko przetransportowali ją do szpitala w Końskich.

Wczoraj po południu do Komendy Powiatowej Policji w Końskich przyszedł zaniepokojony mężczyzna, który poinformował policjantów, że jego 25-letnia żona, którą zawiózł do szpitala, nie dotarła tam. Kobieta wysłała mu wiadomość, z treści której wynikało, że chce odebrać sobie życie. Ta informacja postawiła w stan najwyższej gotowości wszystkich policjantów, pełniących służbę w powiecie koneckim.

Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, którzy w tym czasie również byli w Końskich, rozpoczęli poszukiwania desperatki. Kieleccy funkcjonariusze bardzo szybko odnaleźli kobietę, która leżała za drzewem nieopodal drogi rowerowej. Policjanci rozpoczęli udzielanie jej pierwszej pomocy, jednak nie odzyskała ona przytomności, a jej funkcje życiowe zaczęły powoli słabnąć. Z uwagi na natychmiastową konieczność udzielenia kobiecie pomocy medycznej zapadła decyzja o pilnym przetransportowaniu 25-latki do szpitala.

Tam kobieta została przekazana medykom. Po raz kolejny policjanci znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie, a ich profesjonalizm najprawdopodobniej zapobiegł rodzinnej tragedii.

Źródło: KPP w Końskich

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •