reklama

reklama

/>

Zaległe nagrody, dyplomy i wyróżnienia trafiły do nauczycieli

Zaległe nagrody, dyplomy i wyróżnienia trafiły do nauczycieli

Choć to nie październik, to i tak wielkie słowa uznania dla Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty za zorganizowanie ceremonii wręczenia odznaczeń, nagród i dyplomów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ponad stu nauczycieli z powiatów: jędrzejowskiego, kazimierskiego, koneckiego, pińczowskiego, buskiego i włoszczowskiego doczekało się wreszcie uroczystej ceremonii, którą kuratorium podzieliło na dwie tury.


Ceremonia wręczenia odznaczeń, nagród i dyplomów z okazji Dnia Edukacji Narodowej została podzielona na dwie tury. Wszystko dlatego, by sprostać obostrzeniu pandemicznemu. W uroczystości wziął udział wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz.

Honory gospodarza ceremonii w Centrum Kultury w Jędrzejowie pełnił w świętokrzyski kurator oświaty.
W ten niepewny czas pytaliśmy nauczycieli jak radzą sobie z pracą na odległość.

Jędrzejowska ceremonia była już druga tego typu uroczystością. 2 marca odznaczenia oraz dyplomy i nagrody otrzymają nauczyciele z powiatów: ostrowieckiego, skarżyskiego, starachowickiego, opatowskiego, sandomierskiego i staszowskiego.

Lista nagrodzonych nauczycieli powiat konecki

  1. Medal za Długoletnią Służbę:
    - Barbara Zofia Karasińska, nauczyciel - Szkoła Podstawowa w Górnikach - Medal Złoty za Długoletnią Służbę,
    - Danuta Sosnowska, nauczyciel - Szkoła Podstawowa w Górnikach - Medal Złoty za Długoletnią Służbę,
    - Paweł Piotr Fidos, nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące w Końskich - Medal Srebrny za Długoletnią Służbę,
    - Ewa Magdalena Urbańska-Figlarz, nauczyciel - Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Końskich - Medal Srebrny za Długoletnią Służbę
  2. Medal Komisji Edukacji Narodowej:
    - Iwona Ambroszczyk, nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące w Końskich,
    - Barbara Biała, nauczyciel - Szkoła Podstawowa w Pilczycy gm. Słupia Konecka,
    - Barbara Makuch, dyrektor - Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach,
    - Krystyna Milczarek, naczelnik - Wydział Edukacji Urzędu Miasta i Gminy Końskie,
    - Maria Mytkowska, nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące w Końskich,
    - Ewa Ostrowska, dyrektor - Bursa Szkolna w Końskich,
    - Marcin Pluta, nauczyciel - Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich,
    - Renata Sielska, dyrektor - Przedszkole nr 5 w Końskich,
    - Dorota Wilk, nauczyciel - Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich,
    - Monika Zielińska, dyrektor - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Końskich,
  3. Nagroda Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej:
    - Ewa Paszyńska, nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym w Końskich,
    - Marcin Pluta, nauczyciel w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich,
    - Hanna Rzepka, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie.

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •