reklama

/>

Dzieci to wiedzą, że „Dobrze się czuję, bo śmieci segreguję”

Dzieci to wiedzą, że „Dobrze się czuję, bo śmieci segreguję”

W Szkole Podstawowej w Dziebałtowie w Gminie Końskie zakończył się konkurs ekologiczny „Dobrze się czuję, bo śmieci segreguję”. Dzieci stanęły na wysokości zadania. Wszystkie prace były niesłychanie pomysłowe. Na wysokości zadania stanął także organizator konkursu Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich, które ufundowało bardzo atrakcyjne nagrody.

Konkurs ekologiczny „Dobrze się czuję, bo śmieci segreguję” wystartował 10 września i zakończył się na początku listopada.  
Prace naprawdę zadziwiają pomysłowością i techniką wykonania. Oprócz trzech głównych nagród, każdy uczeń, który wziął udział w konkursie zostały wyróżniony książką „My strażnicy planety”. Swoim patronatem konkurs objął burmistrz Krzysztof Obratański.

Trzecie miejsce w konkursie „Dobrze się czuję, bo śmieci segreguję” zajęła pierwsza klasa ze SP w Kazanowie. Nagrodę w postaci bonu na wycieczkę szkolną w kwocie 3,5 tysiąca złotych wręczyli burmistrz gminy i prezes PGK w Końskich Waldemar Pietrasik.

Drugie miejsce zajęła klasa 1b ze SP w Stadnickiej Woli. W tym przypadku bon turystyczny wynosił 4 tysiące złotych. Laureatem konkursu „Dobrze się czuję, bo śmieci segreguję” została klasa 1b ze SP w Dziebałtowie. Klasa otrzymała bon na wycieczkę w wysokości 4,5 tysiąca złotych. Wszystkie trzy opiekunki klas nagrodzonych Beata Owczarek, Jolanta Sułek i Wioletta Chrabąszcz otrzymały nowoczesne laptopy do uatrakcyjniania swoich lekcji.

Za wspaniałe nagrody dzieci odwdzięczyły się programem artystycznym, który przygotowały na tę okazję.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •