reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Szkoły do remontu. Czym jest mobbing? Arcydzieła Symfoniki

Wiadomości Świętokrzyskie: Szkoły do remontu. Czym jest mobbing? Arcydzieła Symfoniki

Zapraszamy na Wiadomości Świętokrzyskie. Dziś w serwisie między innymi: Kieleckie szkoły przejdą termomodernizację. Czym jest mobbing, gdzie szukać pomocy? Na zakończenie zaprosimy państwa do Filharmonii Świętokrzyskiej.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Kielcach oraz kielecki informatyk przejdą termomodernizację. Placówki na remont budynków otrzymały dofinansowanie ze środków unijnych. Kwota wsparcia to ponad 3,5 mln zł. Cel projektu to ochrona środowiska poprzez ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza.

Rozbudowana ul. Łyżwy w Skarżysku-Kamiennej wraz z wybudowanym nowym rondem oddana do użytku. Inwestycja została zrealizowana ze środków budżetu powiatu oraz pieniędzy pozyskanych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Prace trwały pięć miesięcy.

Czym jest mobbing, jak go rozpoznać i gdzie szukać pomocy? Ze wsparcia psychologicznego kielczanie mogą skorzystać w Centrum Zdrowia Psychicznego Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii przy ul. Kusocińskiego. Więcej mówi nam specjalista psychiatra dr Anna Sito.

13 nowych radiowozów trafiło do świętokrzyskich policjantów. To już druga partia pojazdów, którą w tym roku odebrali mundurowi. Dwa auta będą służyć w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich. Do samochodów patrolujących także drogi powiatowe dołożyła się jedynie gmina.

W piątek, 27 stycznia w Filharmonii Świętokrzyskiej zabrzmią Arcydzieła Symfoniki. Solistą w koncercie będzie Szymon Nehring - jedyny Polak, który otrzymał pierwszą nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Tel Awiwie. Na naszym FB mamy do rozdania zaproszenia na to wydarzenie.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych