reklama

reklama

 

reklama

 

/>

reklama

 

reklama

reklama

 

/>

Pamięć absolutna lub niepamięć

Odsłaniamy konflikt, jaki od pewnego czasu można zaobserwować w strukturach powiatowych PiS w Końskich. Szefowa świętokrzyskiego PiS jasno mówi o samowolce starosty Grzegorza Pieca i niepamięci, której nie będzie tolerować. Ten konflikt dopiero się zaczyna, a do czego doprowadzi? Będziemy się temu bacznie przyglądać.

Czytaj dalej...

Nowe rondo już cieszy kierowców

Zakończyły się prace przy budowie rodna w centrum Końskich. Nowa organizacja ruchu ma znacząco ułatwić przejazd przez miasto. Dzięki przebudowie wyremontowano także odcinki dróg wojewódzkich, które były w bardzo złym stanie technicznym. 

Czytaj dalej...

„Na zachodzie bez zmian”

Wszystko jest już jasne. Krzysztof Jasiński pozostaje na stanowisku zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. „Zwycięskiego składu się nie zmienia” słyszymy od Burmistrza, który w zeszłym tygodniu powołał Jasińskiego na stanowisko.

Czytaj dalej...

Wiadomości Świętokrzyskie: Puchar Europy w Kielcach

Przedstawiciele Zarządu Województwa Świętokrzyskiego oraz Banku Gospodarstwa Krajowego podpisali umowę o finansowaniu z programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego na lata 2021-2027. Łączna wartość Projektów dla działań pro- środowiskowych wynosi ponad pół miliarda złotych na pożyczki w regionie. Wyprzedaż przy KCK cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Czytaj dalej...

W powiecie koneckim spaliły się trzy pustostany

Pierwszy pożar został zgłoszony w Stąporkowie przy ulicy Nieborowskiej o 16:16. Palił się nieużytkowany budynek gospodarczy należący do PKP. Na miejsce zdarzenia udały się 3 zastępy (JRG Końskie, OSP Stąporków i OSP Czarna). Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali pożar drewnianej szopy na niezamieszkanej posesji. W chwili dojazdu pierwszej jednostki, konstrukcja obiektu była już zawalona.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych