reklama

reklama

/>

Mały perkusista z Pińczowa

Mały perkusista z Pińczowa

Olek Mazur ma prawie pięć lat i talent jakich mało. Mimo, że do profesjonalnej perkusji z trudem dostaje, nie przeszkadza mu to w codziennych ćwiczeniach. Czy to początek wielkiej kariery muzycznej, tego się jeszcze nie dowiemy, pewne jest jednak że jego możliwości są ogromne.

Z pozoru to zwykły już prawie pięciolatek. Ma nieposkromiony charakter i niezliczone pokłady energii. Właściwie nie odbiega tym od rówieśników. A jednak, Olek Mazur jest dość niezwykłym małym muzykiem. Jego przygoda z perkusją zaczęła się pół roku temu. Olek zdradził swój talent podczas warsztatów muzycznych, które prowadzi jego tata.

Trudno się dziwić talentowi chłopca kiedy zarówno jego ojciec jak i dziadek na co dzień zajmują się muzyką. Choć dziś kariera Olka wydaje się być oczywista, to sam zainteresowany ma wiele różnych planów na przyszłość.

Oczywiście jest ogromna szansa, że ten sympatyczny mały człowiek zostanie muzykiem w jakiejś dobrej kapeli rockowej, ale już teraz wiadomo że rodzice nie będą go zmuszać do wyczerpujących ćwiczeń. Jest być może jeszcze za wcześnie żeby wyrokować o przyszłości chłopca, jednak dla ojca który sam jest muzykiem kariera syna była by też spełnieniem marzeń.

Póki co Olek gra na perkusji dziadka. Jednak aby spełnić marzenie syna jego rodzice już szykują się do zakupu instrumentu odpowiedniego dla jego wieku. Dzięki temu być może następnym razem chłopca spotkamy na innej wielkiej scenie świata.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •