reklama

reklama

/>

reklama

/>

Jubileuszowe Zaduszki Jazzowe w Pińczowie

Jubileuszowe Zaduszki Jazzowe w Pińczowie

Zaduszki Jazzowe w Pińczowie będą okazją do wysłuchania najlepszych artystów z polskiej i zagranicznej sceny tego gatunku. 15. edycja Festiwalu, odbędzie się w dniach 2-3 listopada. Przygotowano 4 koncerty.

Już pierwszego dnia wystąpi Karen Edwards amerykańska wokalistka, pianistka i kompozytorka, która współpracowała takimi artystami jak: Stevie Wonder, Tonny Bennett, czy Prince.

Kolejny wieczór upłynie w równie mistrzowskim wydaniu. Przed pińczowską publicznością zaprezentuje się "talent pianistyki europejskiej" Piotr Wyleżoł z koncertem promującym nowy album.

Na scenie debiutów wystąpi pińczowianin - Szymon Ziółkowski Quintet.

Na finał Festiwalu zaprezentuje się mistrz Krzesimir Dębski z doskonałym trio MAP. Publiczność będzie miała okazję wysłuchać m.in. utworów, które artysta skomponował do filmów i seriali.

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury z okazji jubileuszu wydarzenia wyda płytę pt.:"Usłysz" z utworami artystów, którzy koncertowali na Zaduszkach oraz jam session.

Salę koncertową wypełnią nowoczesne wizualizacje, które przygotuje Dariusz Makaruk - producent projektów audiowizualnych i muzycznych.

Dyrektorem artystycznym Jazzowych Zaduszek od 15 lat jest pianista Artur Dutkiewicz.

Bilety i karnety na wydarzenie już wkrótce dostępne będą w sekretariacie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury oraz w serwisie biletyna.pl.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •