„J@zzowa improwizacja w sieci” - zobacz efekty wspólnego działania

„J@zzowa improwizacja w sieci” - zobacz efekty wspólnego działania

W listopadzie zakończyła się realizacja projektu „J@zzowa improwizacja w sieci” Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Wirtualne warsztaty wokalne i gitarowe połączyły we wspólnym rozwijaniu i działaniu uczestników z całej Polski, którzy pod kierunkiem pedagogów wzięli udział w indywidualnym programie zajęć. Zapraszamy do posłuchania utworów jakie wspólnie stworzyli uczestnicy „J@zzowej improwizacji w sieci”

„Praca z uczestnikami warsztatów była świetną przygodą, ale i wyjątkowym wyzwaniem. Każdy uczestnik pracował nad indywidualnym i jednym wspólnym utworem. Realizacja tego ostatniego była wymagająca, ale dająca niezwykłą satysfakcję. Cieszę się, że mogłem brać udział w tym projekcie” – podsumowuje Szymon Mika, który poprowadził warsztaty gitarowe.

W ramach projektu powstała także strona internetowa dedykowana pińczowskim Zaduszkom Jazzowym pinczowskiezaduszki.pl a realizowane warsztaty umożliwiły zawarcie nowych partnerstw, relacji z artystami i muzykami, dla których muzyka improwizowana jest ważnym środkiem wyrazu artystycznego. Warsztaty wokalne z Agatą Kuliś, warsztaty gitarowe z Szymonem Miką prowadzone w trybie on-line, a także promocja twórczości związanej z muzyką improwizowaną w sieci – były głównymi działaniami projektu.

Projekt w całości sfinansowany został ze środków pozyskanych z Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •