Logo
Wydrukuj tę stronę

Mężczyzna wpadł na kradzieży. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności

Mężczyzna wpadł na kradzieży. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności Mężczyzna wpadł na kradzieży. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności

Pińczowscy policjanci zatrzymali wczoraj 39-letniego mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego. Mężczyzna wpadł na kradzieży sklepowej, a był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Już trafił do zakładu karnego.

Wczoraj popołudniu w jednym z dyskontów w Pińczowie ujęty został 39-latek z Gorzowa Wielkopolskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna zabrał ze sklepowej półki butelkę 200 ml z 40% alkoholem i chciał z nią wyjść nie uiszczając opłaty. Czujny pracownik ochrony nie dopuścił jednak do kradzieży i na miejsce wezwał patrol Policji. Mundurowi ukarali mężczyznę za kradzież alkoholu, jednakże na tym interwencja się nie zakończyła. Sprawdzenie w systemie informacyjnym wykazało, że jest on poszukiwany przez lubuską Policję, do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo popełnione w ruchu drogowym.

Nie spodziewający się takiego zakończenia dnia 39-latek od razu trafił do zakładu karnego, a przyczyną jego „wpadki” okazała się chęć wypicia małej butelki wódki i pogarda dla cudzej własności.

 

Źródło: KPP w Pińczowie

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.