reklama

reklama

/>

Kadencja kończy się na „czwórkę” - ocenia burmistrz Badurak

Kadencja kończy się na „czwórkę” - ocenia burmistrz Badurak

Włodzimierz Badurak, obecny burmistrz Pińczowa oficjalnie zapowiedział, że nie odpuści i powalczy o kolejną kadencję. Swoją kampanie zapowiada, jako spokojną, bo wierzy, że mieszkańcy Pińczowa darzą go zaufaniem, jednak konkurencji się obawia.

Ta decyzja była więcej niż pewna. Obecny burmistrz Pińczowa, Włodzimierz Badurak powalczy o kolejną kadencję i fotel burmistrza, do którego już przez kilka lat się przyzwyczaił. Badurak wystartuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Ziemia Pińczowska. Kadencję 2010-2014 ocenia jako dobrą, ale zaznacza, że w kolejnej jest jeszcze wiele do zrobienia.

- Ta kadencja wbrew pozorom była dosyć udana. Między innymi kończymy w tej chwili inwestycje pn. „Modernizacja i remont obiektów sportowo rekreacyjnych na MOSIRze” - wymienia burmistrz Pińczowa.

Dla Włodzimierza Baduraka to już trzecie wybory z Ramienia Ziemi Pińczowskiej. Kandydat ma kilka propozycji dla mieszkańców na zmiany w kolejnej kadencji.

- W dalszym ciągu należałoby zająć się centrum miasta, Górą Zamkową i najważniejsza sprawa to kontynuacja prac związanych z budową obwodnicy Pińczowa – dodaje Badurak.

Bolączką w Pińczowie jest duże bezrobocie, które na chwilę obecną utrzymuje się na poziomie ok. 10%. Największy problem ze znalezieniem pracy mają młodzi ludzie, którzy dopiero co ukończyli studia.

- Rada Miasta i my staramy się temu zapobiegać, czyli przygotowujemy plan rozwoju miasta – dodaje Badurak.

Jak w każdej poprzedniej kampanii burmistrz obawia się mocnej konkurencji. Badurak zapowiada, że kampania wyborcza będzie spokojna i rzeczowa. Już na początku października zapowiada pierwsze spotkania z mieszkańcami.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •