reklama

/>

Nowe oblicze świetlic w gminie Działoszyce

Budynek świetlicy wiejskiej i remizy strażackiej w Sudole w gminie Działoszyce przeszedł głęboką termomodernizację. Zakres modernizacji obejmował m. in. wymianę źródeł ciepła, ocieplenia czy montaż systemu zarządzania energią oraz ogniw fotowoltaicznych. Od lutego tego roku mieszkańcy mogą korzystać z wyremontowanego budynku użyteczności publicznej.

Czytaj dalej...

Stanisław Porada ponownie ubiega się o stanowisko burmistrza

Już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Stanisław Porada obecny burmistrz miasta i gminy Działoszyce nie zaprzestaje kandydować. W swoim programie oferuje m.in. modernizację przejść dla pieszych i dalsze pozyskiwanie środków finansowych na modernizację i rozbudowę oferty Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Stanisław Porada przedstawił także kandydatów z Komitetu Wyborczego z piętnastu okręgów.

Czytaj dalej...

Czas na zasłużony odpoczynek

Maria Wojciechowska, specjalista d.s. organizacji w pińczowskim Urzędzie Miejskim i Bożena Sadłos, radca prawny urzędu -obie panie 26 lutego pożegnały się z ratuszem i jego pracownikami, przechodząc na zasłużoną emeryturę.

Czytaj dalej...

Będzie zastrzyk gotówki dla placówek medycznych w województwie świętokrzyskim

Niemal 140 milionów złotych dodatkowo trafi na konta placówek medycznych w regionie To pieniądze za nadwykonania za ubiegły rok, głównie za ostatni kwartał 2023r. Co ważne, Świętokrzyski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia - jako jeden z nielicznych w kraju - zapłacił za niemal wszystkie procedury, które zostały wykonane ponad limit.

Czytaj dalej...

Teraz mieszkańcy dojadą wszędzie

Od wakacji tamtego roku mieszkańcy Pińczowa oraz regionu mogą cieszyć się z nowo wyremontowanego dworca autobusowego. Remont dworca autobusowego trwał 2 lata. Przebudowa              dworca była ogromnym przedsięwzięciem, które całkowicie odmieniło wygląd punktu komunikacyjnego.

Czytaj dalej...

Międzynarodowe ćwiczenia wojskowe STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24

Od 12 lutego w ramach odbywających się ćwiczeń STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24 z udziałem polskich żołnierzy będą miały miejsce przejazdy kolumn wojskowych. W ramach ćwiczeń, do końca maja, pojazdy wojskowe będą przemieszczały się niemal we wszystkich województwach, na autostradach, drogach ekspresowych oraz drogach krajowych i innych. W związku z tym dodatkowo oznakowano obiekty inżynierskie w ciągu wybranych dróg krajowych znakami wojskowej klasy obciążenia. Znaki te kierowane są jedynie do kierowców pojazdów wojskowych i nie mają znaczenia dla kierowców pojazdów cywilnych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •