reklama

reklama

/>

Rafał Zawierucha w rozmowie dla PSCK

W ramach projektu "Stopklatka. Szeroki kadr na kulturę" w przestrzeni wirtualnej odbyła się rozmowa o filmach Andrzeja Barańskiego - Weroniki Wawrzkowicz i Rafała Zawieruchy. Całość transmitowana była na profilu facebookowym Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czytaj dalej...

„J@zzowe improwizowanie w sieci” od PSCK

Kolejny projekt Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury z ministerialnym dofinansowaniem. „J@zzowe improwizowanie w sieci” otrzymał grant w ramach sztandarowego i rekordowego programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci”, do którego aplikowało blisko 6000 podmiotów z całej Polski. To już 5 projekt z dofinansowaniem dla PSCK w tym roku.

Czytaj dalej...

Pijana matka wiozła autem swojego 4-letniego syna

Nie małe kłopoty czekają 32-latkę, która będąc w stanie nietrzeźwości wiozła autem swojego 4-letniego syna. Pasażerem pojazdu był jej również pijany partner, który udzielał jej lekcji jazdy. Teraz nieodpowiedzialnej kobiecie grożą nawet 2 lata pozbawienia wolności oraz konsekwencje związane z niewłaściwą opieką nad małoletnim dzieckiem.

Czytaj dalej...

Niebezpieczna zabawa na motocyklu

W minioną sobotę na terenie powiatu pińczowskiego doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem kierujących quadem i motocyklem. Przejażdżka 13 i 11-latka dla starszego z nich skończyła się pobytem w szpitalu.

  • Dział: Pińczów
  • Dodał:
Czytaj dalej...

W Pińczowie powstaną ścieżki rowerowe

W środę w Urzędzie Miejskim w Pińczowie została podpisana umowa na zadanie p.n.: „Budowa ścieżek rowerowych na terenie miasta Pińczowa” w ramach dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 3 Działanie 3.4. ”Strategia niskoemisyjna, wsparcie zrównoważonej multimodalnej mobilności miejskiej”.

Czytaj dalej...

"Stopklatka. Szeroki kadr na kulturę" - PSCK działa w przestrzeni wirtualnej

W chwilowym odosobnieniu, ale jednak w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury rozpoczęła się realizacja projektu "Stopklatka. Szeroki kadr na kulturę". Dzięki wprowadzonym zmianom i modyfikacjom pracownikom placówki udało się przenieść część zaplanowanych w projekcie działań do przestrzeni wirtualnej. I tak, na pierwszy ogień poszła animacja poklatkowa.

Czytaj dalej...

Nowe zachorowania w województwie i kolejni ozdrowieńcy

W sumie w województwie świętokrzyskim odnotowano do tej pory 266 zachorowań na COVID-19.

W środę rano w świętokrzyskiem potwierdzono 2 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Zarażeni to: kobieta w sile wieku z powiatu kieleckiego oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu koneckiego.

Urząd Wojewódzki w Kielcach poinformował też o trzech osobach z powiatu skarżyskiego, które pokonały chorobę.

Na terenie naszego regionu odnotowano także 8 zgonów i 58 ozdrowień.

Czytaj dalej...

Końcówka prac przy obwodnicy Pińczowa

Do końca czerwca gotowa do odbioru powinna być obwodnica Pińczowa. Drogowcy wykonują teraz ostatni etap prac, a w nim niewielkie odcinki trasy i przyłączenia komunikacyjne do dróg wojewódzkich. Obwodnica jest długo wyczekiwaną inwestycją w Pińczowie, na którą przeznaczono 38 milionów złotych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •