reklama

reklama

/>

reklama

/>

Targi Kielce i Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku - Kamiennej będą działać wspólnie na rzecz lokalnych przedsiębiorców

Będą działać wspólnie na rzecz lokalnych firm. Targi Kielce i Gmina Skarżysko - Kamienna reprezentowana przez Centrum Obsługi Inwestora łączą siły i stawiają na rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W poniedziałek podpisano umowę o współpracy.

Targi Kielce i Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku - Kamiennej podejmują współpracę, wspierając swoje działania na rzecz firm w gminie i powiecie skarżyskim. Lokalni przedsiębiorcy będą mogli prezentować swoje usługi i produkty szerokiej publiczności podczas wydarzeń odbywających się w Targach Kielce, korzystając z obniżonej ceny za powierzchnie wystawienniczą.

W ramach współpracy Centrum Obsługi Inwestora umożliwi promowanie oferty Targów Kielce podczas imprez kulturalnych czy gospodarczych, organizowanych przez gminę. Targi Kielce będą mogły także propagować swoje wydarzenia wśród inwestorów działających w ramach Skarżyskiego Inkubatora Technologicznego i Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Targi Kielce to drugi ośrodek wystawienniczy Europy Środkowo - Wschodniej. Inicjator ponad 75 wydarzeń targowych rocznie, w których udział wzięło ponad 275 tysięcy zwiedzających z całego świata.

Czytaj dalej...

Przyszliśmy dać świadectwo

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskie  jest świętem obchodzonym przez Katolików ku czci Najświętszego Sakramentu. Uczestniczący w procesji do czterech ołtarzy w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku mogli wysłuchać homilii, w której proboszcz Jan Kularski wołał:

Czytaj dalej...

Święty Albert świętował

Stowarzyszenie „Bądź dobry jak chleb” działające przy parafii  pw. św. Brata Alberta w Skarżysku po raz drugi  zorganizowało na placu przed kościołem Festyn Rodzinny „U Alberta”. Na scenie zaprezentowała się: zespół disco polo Cassino, zaśpiewał Dariusz Bernatek.

Czytaj dalej...

75. Rocznica Wydarzeń w Dzielnicy Posadaj i Upamiętnienia Członków Placówki 113 AK

Polski Korpus Drużyn Strzeleckich oraz Światowy Związek Żołnierzy AK „Środowisko Szaraków” w Skarżysku-Kamiennej zapraszają mieszkańców Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego na uroczyste obchody 75. ROCZNICY WYDARZEŃ W DZIELNICY POSADAJ I UPAMIĘTNIENIA CZŁONKÓW PLACÓWKI 113 AK, które odbędą się 30 czerwca 2019 roku.

Czytaj dalej...

Nagrody, wyróżnienia i pożegnania, a potem już tylko wakacje

Dzieci się cieszą, nauczyciele również. Rodzice mają kilka tygodni luzu związanego z zajęciami dodatkowymi i organizacją dnia swoim pociechom. To znak, że rozpoczęły się wakacje. W Zespole szkół Publicznych numer 1 w Skarżysku pożegnano ósme klasy oraz nauczycieli, których w przyszłym roku nie zobaczymy na szkolnych korytarzach.

Czytaj dalej...

To był bardzo trudny rok

Powiatowe zakończenie roku szkolnego nastąpiło w Zespole Szkół Ekonomicznych. Członkowie zarządu powiatu wraz z dyrektorami skarżyskich placówek oraz najlepszymi uczniami z poszczególnych szkół pożegnali rok szkolny i wielkim entuzjazmem powitali wakacje.

Czytaj dalej...

Przystań Bliżyn muzyka i teatr

Na taką noc czeka się przez cały rok. Tegoroczna Przystań Bliżyn 2019 była niepowtarzalna. Impreza rozpoczęła się od występu zespołu Masters, po którym na scenie pojawiali się artyści z Bliżyna. Nie brakowało wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Czytaj dalej...

Wykus 2019r.

Polana na Wykusie jest miejscem wyjątkowym. W czasie II wojny światowej stacjonowali w tych lasach partyzanci płk. cc Jana Piwnika „Ponurego” i mjr. cc Eugeniusza Kaszyńskiego „Nurta”. Koniec wojny nie przyniósł jednak końca walki. Działalność władzy komunistycznej, zniekształcanie obrazu Armii Krajowej i bohaterów naszej Ojczyzny nie pozwoliły żołnierzom na odpoczynek.

Czytaj dalej...

Boisko z wieloma możliwościami

Zespół Szkół Ekonomicznych ma nowa, wspaniałą bazę sportową. W miejsce starego betonowego boiska, pamiętającego czasy słusznie minione, powstał kompleks boiska wielofunkcyjnego, który oficjalnie został oddany młodzieży do użytku. Swojej radości nie kryła również dyrektor placówki.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •